Streda, 3. marec, 2021Meniny má Bohumil, Bohumila

FUTBAL V OKRESOCH

Sportnet|Publikované 4. nov 2003 o 00:00

HUMENNÉ: Koškovce - Modrá 2:2, Hrabovec - Černina 2:0, Radvaň - V. Sitnica 3:0, Ohradzany - Pakostov 2:2, Papín - Ubľa 2:0, Kr. Brod - Dlhé 3:0,

Habura - Ulič 5:3. (mšk)

1. Dlhé1380526:2224

2. Ulič1370622:2421

3. Modrá1362526:2720

4. Ohradzany1355325:2620

5. Papín1361624:1719

6. Černina1361619:2019

7. Habura1361631:3319

8. Koškovce1353528:2318

9. V. Sitnica1360721:1818

10. Pakostov1353521:2018

11. Hrabovec1352623:2817

12. Ubľa1352622:3917

13. Kr. Brod1351731:2516

14. Radvaň1351726:2316

KOŠICE-MESTO: Skupina A - 12. kolo: Poľov - Sokoľ 1:1, Myslava - Družstevná 0:2, Atletiko - Kavečany 1:2, Spartak - Koš. Belá 5:4. 13. kolo: Koš. Belá - Atletiko 2:2, Kavečany - Myslava 2:4, Družstevná - Poľov 2:2, Sokoľ - M. Ida 5:1. (lev)

1. Sokoľ1273230:1524

2. Myslava1273225:1124

3. Poľov1165030:923

4. Družstevná1263325:1821

5. M. Ida1144317:1816

6. Koš. Belá1133523:2612

7. Spartak1140719:2512

8. Kavečany1240821:3812

9. Atletiko1201119:391

Skupina B - 12. kolo: Ploské - Ťahanovce B 3:1, DPMK Košice - Zdoba 1:4, N. Klatov - Kráľovce 2:7, Roma 09 - Zdravotník 1:5. 13. kolo: Zdravotník - N. Klatov - nehralo sa pre nespôsobilý terén, Kráľovce - DPMK Košice 6:2, Zdoba - Ploské 2:1, Ťahanovce B - Šebastovce 5:1. (lev)

1. Kráľovce12110155:1433

2. Zdoba1291244:2828

3. Zdravotník1070344:2521

4. Šebastovce1152426:2617

5. Ploské1142530:2514

6. Roma 091141621:4913

7. Ťahanovce B1233629:3112

8. N. Klatov1122724:388

9. DPMK Košice12011117:541

KOŠICE-OKOLIE: Mokrance - V. Ida 3:1, Čečejovce - Sokoľany 2:1, Seňa - Rudník 3:1, Kokšov-Bakša - Perín 3:3, Ruskov - Budimír 2:0, Sady-Byster - Jasov 4:2, Paňovce - Poproč 2:0. (pem)

1. Jasov1390443:2927

2. Poproč1383230:1727

3. Perín1356232:2021

4. Kokšov-Bakša1362525:2320

5. Mokrance1361619:1819

6. Paňovce1361623:2419

7. Čečejovce1361619:2219

8. Sady-Byster1353518:2218

9. Rudník1352621:2317

10. Sokoľany1352621:2417

11. Ruskov1343620:3015

12. Seňa1342719:2314

13. Budimír1333719:2612

14. V. Ida1333716:2412

ŠTK po skončení súťaže odráta Ruskovu 3 body.

MICHALOVCE: Ruská - Vysoká 9:0, Senné - Dúbravka 3:1, Zalužice - Petrovce 1:1, Budkovce - Koromľa 1:2, Krásnovce - Maľčice 5:0, Porostov - Pozdišovce 4:1, Tušice - Strážske 2:2. (ga)

1. Strážske1392245:1329

2. Dúbravka1383235:1427

3. Maľčice1381442:2025

4. Tušice1381438:1825

5. Zalužice1381430:1725

6. Koromľa1370635:2621

7. Porostov1370628:3821

8. Krásnovce1361627:2819

9. Senné1351728:2616

10. Petrovce1342724:2514

11. Ruská1342724:4214

12. Pozdišovce1341819:2613

13. Budkovce1332824:4211

14. Vysoká13111114:784

ŠTK odráta na konci súťaže Pozdišovciam 3 body.

POPRAD: Sp. Teplica - Kravany 6:1, Lučivná - Mlynčeky 2:2, V. Slavkov - Jánovce 1:1, Sp. Belá - Hôrka 3:1, Sp. Bystré - Žakovce 5:0, Toporec - Huncovce 4:0, Sp. Štvrtok - Poprad-Stráže 2:1. (kér)

1. Sp. Bystré1373326:1624

2. Sp. Štvrtok1373320:1624

3. Poprad-Stráže1365227:1723

4. Jánovce1372421:2123

5. Sp. Teplica1364323:1522

6. Sp. Belá1363425:1921

7. Kravany1362528:2620

8. Huncovce1353519:1818

9. Žakovce1360724:3118

10. Hôrka1345422:2017

11. Toporec1341830:3613

12. Mlynčeky1333730:3312

13. V. Slavkov1323818:289

14. Lučivná1315711:288

PREŠOV: Ľubotice - V. Šebastová 2:0, Kr. Lúka - Radatice 5:4, Chm. N. Ves - Petrovany 2:0, Uz. Šalgov - Víťaz 4:2, Solivar - Fričovce 2:1, Demjata - Š. Sokolovce 0:0, Dubovica - Uzovce 3:1. (kub)

1. Dubovica1392223:1229

2. Uz. Šalgov1382326:1826

3. Uzovce1372439:1823

4. Ľubotice1372426:2023

5. Petrovany1372424:2123

6. Solivar1371524:1522

7. Demjata1362523:2820

8. Fričovce1354424:2519

9. Kr. Lúka1350815:2615

10. Radatice1342723:3814

11. V. Šebastová1334614:2113

12. Chm. N. Ves1333726:2112

13. Víťaz1332817:2711

14. Š. Sokolovce131488:227

ROŽŇAVA: V. Slaná - Lipovník 2:0, Jablonov - Kun. Teplica 10:0, Dl. Ves - Plešivec 1:2, Brzotín - N. Slaná 5:1, Gem. Poloma - Dobšiná 8:4, Vlachovo - Rudná 0:3, Kružná - Dedinky 3:3. (pod)

1. Gem. Poloma13103033:1333

2. Plešivec1390435:1427

3. Dobšiná1381434:2325

4. V. Slaná1280430:1324

5. Rudná1373322:1924

6. Dedinky1271443:2022

7. Brzotín1371535:2222

8. Lipovník1370625:2621

9. Kružná1343627:2815

10. N. Slaná1342725:3214

11. Dl. Ves1342714:2214

12. Jablonov1331921:4010

13. Vlachovo13301021:299

14. Kun. Teplica13011211:751

SP. N. VES: Jaklovce - Pašek Gelnica 1:0, Letanovce - Margecany 0:0, Olcnava - Teplička 0:2, Sp. Hrušov - Slovan Gelnica 2:4, Jamník - Bystrany 4:1, Odorín - Hrabušice 3:1, Vojkovce - Kluknava 1:0. (jp)

1. Jaklovce13101239:1231

2. Teplička1393135:1030

3. Margecany1372439:2323

4. Olcnava1362520:2020

5. Jamník1354423:2319

6. Bystrany1353526:2718

7. Slovan Gelnica1353520:2518

8. Kluknava1351722:2316

9. Vojkovce1344516:1916

10. Odorín1351718:2316

11. Pašek Gelnica1350820:3215

12. Hrabušice1342718:2614

13. Letanovce1335515:2714

14. Sp. Hrušov13211015:367

SVIDNÍK: Dubová - Kalnište 3:2, Kuková - Mestisko 2:3, Stročín - Gribov 1:3, Breznica B - Turany 5:1, Rovné - Chotča 2:4, Duplín - Lúčka 2:0. (fri)

1. Gribov1281343:3125

2. Breznica B1271434:2122

3. Duplín1271430:2022

4. Sitniky1271433:2622

5. Dubová1271420:2422

6. Lúčka1170431:1921

7. Chotča1261526:2519

8. Kalnište1260627:1818

9. Mestisko1150623:2515

10. Rovné1241720:3213

11. Turany1232727:3711

12. Stročín1222817:358

13. Kuková1221921:397

TREBIŠOV: Biel - Čierna n/T 4:5, Hraň - Novosad 2:1, Cejkov - Z. Hradište 3:0, Kr. Chlmec B - Dvorianky 2:1, Z. Teplica - Úpor 3:2, Leles - Boťany 4:1, Vojčice - Z. Jastrabie 1:2. (goj)

1. Čierna n/T1390439:2227

2. Z. Jastrabie1382329:1726

3. Cejkov1372424:1523

4. Leles1370629:2621

5. Úpor1362528:1820

6. Hraň1362527:2220

7. Z. Hradište1361618:2219

8. Z. Teplica1360726:1818

9. Boťany1360730:3318

10. Novosad1351724:2616

11. Kr. Chlmec B1351718:2616

12. Biel1351722:3916

13. Vojčice1341818:3213

14. Dvorianky1341811:2713

Súvisiace články