Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

FUTBAL V OKRESOCH

Sportnet|Publikované 11. okt 2004 o 22:00

BARDEJOV: Kobyly - Šiba 3:2, Kučín - Beloveža 3:1, Gerlachov - Poliakovce 6:0, 2. FC Bardejov - Bard. N. Ves 2:4, Dl. Lúka - Koprivnica 1:0, Gaboltov

- Zborov 1:7, Marhaň - Abrahámovce 3:0, Hertník-Bartošovce - Malcov 0:3. (vys)

1. Marhaň1272328:1423

2. Gerlachov1272325:1323

3. Gaboltov1272326:2523

4. Zborov1271438:2022

5. Beloveža1263330:2021

6. 2. FC Bardejov1262429:1720

7. Abrahámovce1262419:1520

8. Šiba1260641:2518

9. Kučín1253423:1818

10. Malcov1252527:2117

11. Kobyly1252522:3517

12. Bard. N. Ves1251627:1916

13. Dl. Lúka1241719:2813

14. Koprivnica1231813:3110

15. Hertník-Bartošovce121477:277

16. Poliakovce121296:525

HUMENNÉ: Dlhé - Ohradzany 3:2, Papín - Belá 0:1, Medzilaborce - Habura 7:1, Koškovce - Radvaň 1:3, Ubľa - Ulič 5:1, Kr. Brod - Pakostov 2:1, Hrabovec - V. Sitnica 2:0.

1. Medzilaborce1072134:1123

2. Belá1071224:1222

3. Radvaň1060425:1818

4. Kr. Brod1052320:2017

5. V. Sitnica1051423:2316

6. Ubľa1051421:2116

7. Habura1051424:2616

8. Koškovce1050515:2015

9. Hrabovec1042421:1914

10. Pakostov1041519:2213

11. Dlhé1040613:2112

12. Ulič1031616:2610

13. Papín1022614:198

14. Ohradzany1002814:252

KOŠICE-MESTO: Skupina A: Kavečany - Ploské 2:2 nedohrané pre inzultáciu R domácim hráčom, Družstevná - Athletico 2:2, Sokoľ - Zdoba 0:5, Ťahanovce - Kráľovce 6:0. (lev)

1. Sokoľ1071223:1322

2. Družstevná1062218:1120

3. Koš. Belá1053217:918

4. Ťahanovce1042428:1214

5. Ploské942319:1614

6. Zdoba1035216:1414

7. Kráľovce1042413:2114

8. Kavečany911714:314

9. Athletico1002811:322

Skupina B: M. Ida - DPMK 5:0, N. Klatov - Zdravotník, hostia nepricestovali, Pereš - Myslava 1:1, Šebastovce - Poľov 2:1.

1. M. Ida990030:527

2. Šebastovce953120:1018

3. Zdravotník841324:1813

4. Myslava933321:1212

5. N. Klatov831411:1910

6. Poľov930617:249

7. DPMK912614:305

8. Pereš91265:245

KOŠICE-OKOLIE: Valaliky - Svinica 2:1, Paňovce - Kokšov-Bakša 0:1, Perín - Sady-Byster 2:1, Seňa - Haniska 2:1, Ruskov - Čečejovce 3:1, Jasov - Mokrance 3:0, Rozhanovce - Sokoľany 0:1.

1. Ruskov1081123:825

2. Haniska1070336:1721

3. Sokoľany1070333:1421

4. Rozhanovce1061323:1119

5. Jasov1060422:2018

6. Seňa1051415:1616

7. Svinica1050515:1715

8. Perín1050522:2515

9. Valaliky932410:1211

10. Čečejovce1031616:2210

11. Sady-Byster1031616:2810

12. Kokšov-Bakša930611:309

13. Mokrance1021713:217

14. Paňovce1020810:236

MICHALOVCE: Ruská - OŠK Pavlovce 2:1, Palín - Budkovce 0:2, Zalužice - Malčice 4:0, Krasnovce - Koromľa 4:1, Senné - Dúbravka 2:2, Tušice - Vinné 3:0, Porostov - Petrovce 7:1, Tibava - Pozdišovce 8:0. Zápas 8. kola Tibava - Palín ŠTK skontumovala 0:3 v prospech hostí. (ga)

1. Tušice1292130:429

2. Dúbravka1291230:1528

3. Zalužice1283129:627

4. Tibava1282247:2426

5. Vinné1262434:2320

6. Porostov1252526:2417

7. Petrovce1244429:2816

8. Budkovce1251628:2916

9. Senné1242621:2414

10. OŠK Pavlovce1242624:2814

11. Krasnovce1242619:2714

12. Koromľa1242621:3414

13. Ruská1240813:2412

14. Palín1232714:2711

15. Malčice1232723:3811

16. Pozdišovce12111011:444

POPRAD: Kravany - Lučivná 2:1, Sp. Štvrtok - Huncovce 1:3, Poprad Stráže - V. Lomnica 0:6, Toporec - Mlynčeky 3:2, Žakovce - Hôrka 3:2, Sp. Belá - Sp. Teplica 2:1, Sp. St. Ves - Jánovce 1:1.

1. Mlynčeky1072131:1823

2. V. Lomnica1062225:1020

3. Sp. St. Ves1053220:1118

4. Lučivná1060428:2118

5. Stráže1053221:1818

6. Žakovce1052324:2917

7. Toporec1042425:2014

8. Sp. Štvrtok1042416:1714

9. Huncovce1033418:1712

10. Sp. Belá932416:1711

11. Kravany1031616:1810

12. Hôrka1031615:2810

13. Jánovce913515:246

14. Sp. Teplica101099:313

PREŠOV: Uz. Šalgov - Fričovce 0:0, Chm. N. Ves - Demjata 3:2, Župčany - Dubovica 2:2, Petrovany - Kr. Lúka 3:0, Uzovce - Jarovnice 2:2, Víťaz - Radatice 3:1, Solivar - V. Šebastová 0:0.

1. Solivar1062223:1120

2. Uz. Šalgov1062218:920

3. Petrovany1062215:1320

4. V. Šebastová1052315:717

5. Chm. N. Ves1052319:1317

6. Fričovce1052317:1317

7. Uzovce1043319:1315

8. Župčany1042411:1314

9. Radatice1040614:2612

10. Demjata1032517:2111

11. Dubovica1032515:2111

12. Kr. Lúka1031610:2110

13. Víťaz1021710:157

14. Jarovnice1021717:247

ROŽŇAVA: Betliar - Brzotín 2:1, Dedinky - Lipovník 6:0, Jablonov - Krh. Dl. Lúka 1:1, Dobšiná - Vlachovo 3:1, Rudná - G. Hôrka 2:0, Kružná - G. Poloma 0:2, Slavošovce - V. Slaná 0:0.

1. Dedinky1291242:1628

2. Lipovník1171331:1522

3. V. Slaná1171322:1122

4. Rudná1171319:822

5. Dobšiná1161423:1019

6. Vlachovo1160538:1718

7. Krh. Dl. Lúka1152416:2117

8. Brzotín1251615:2416

9. Dl. Ves1142519:2414

10. G. Poloma1133515:2112

11. Kružná1132621:2411

12. Slavošovce1132620:3111

13. Jablonov1132614:3911

14. G. Hôrka1124512:1910

15. Betliar1221914:417

Slavošovciam po skončení súťaže odrátajú 3 body.

SP. N. VES: Markušovce - Olcnava 1:1, Kluknava - Vojkovce 3:2, Jamník - Odorín 3:1, Teplička - Letanovce 10:1, Slovan Gelnica - Hrabušice 4:1, Bystrany - Margecany 1:1. Slovinky mali voľno.

1. Teplička962127:920

2. Margecany954013:419

3. Gelnica960316:818

4. Kluknava1043319:2215

5. Olcnava1042415:914

6. Hrabušice1042320:1914

7. Markušovce934321:2113

8. Jamník941419:1313

9. Slovinky931510:1610

10. Letanovce931515:2910

11. Bystrany922515:258

12. Odorín914410:147

13. Vojkovce912611:225

ST. ĽUBOVŇA: Podolinec - Jarabina 3:1, Čirč - V. Lipník 0:3, Orlov - Litmanová 4:0, Plavnica - Š. Jastrabie 3:3. (kač)

1. Podolinec750223:715

2. Š. Jastrabie833214:912

3. Plavnica632110:511

4. Jarabina831414:1410

5. V. Lipník73139:1110

6. Litmanová631213:1610

7. Orlov62317:39

8. Kyjov62318:69

9. V. Ružbachy620410:146

10. Čirč60061:240

Jakubany sa odhlásili zo súťaže a ich výsledky boli anulované.

SVIDNÍK: Miňovce - Bukovce 2:2, Mestisko - Turany 5:2, Kuková - Kalnište 0:0, Lúčka - Stročín 6:3, Breznica B - Sitníky 1:3, Gribov - voľné 0:0.

1. Sitníky972038:823

2. Gribov952227:2017

3. Kuková944118:1316

4. Lúčka951324:2016

5. Mestisko950420:1815

6. Kalnište942316:1514

7. Miňovce1032521:1911

8. Breznica B932418:1911

9. Turany921615:367

10. Stročín920717:326

11. Bukovce90459:234

TREBIŠOV: Hraň - Cejkov 2:2, Vojčice - Sečovce B Dargov 5:0, Z. Jastrabie - Z. Teplica 1:2, Plechotice - Z. Hradište 1:1, Sv. Mária - Úpor 3:0, Dvorianky - Leles 3:0, Kr. Chlmec B - Biel 2:2.

1. Dvorianky1081120:825

2. Plechotice1053228:1518

3. Leles1060425:2318

4. Cejkov1051423:1516

5. Vojčice1050528:1615

6. Úpor1043311:1215

7. Kr. Chlmec B1042417:1914

8. Z. Hradište1042416:1814

9. Hraň1034325:2513

10. Sv. Mária1041515:2613

11. Biel1025313:1911

12. Z. Teplica923410:169

13. Sečovce B Dargov930616:269

14. Z. Jastrabie1003715:243

VRANOV: Komarany - Sedliská 3:2, Hencovce - Rudľov 2:6, Kam. Poruba - V. Žipov 0:1, Vechec - S. Polianka 5:1, Merník - Hanušovce 1:4, Skrabské - Kladzany 5:0.

1. V. Žipov970228:1221

2. Rudľov962130:1820

3. Kam. Poruba952215:917

4. Kladzany952214:1417

5. Hanušovce951333:1416

6. Vechec950420:2215

7. Komarany941426:2013

8. S. Polianka932417:2411

9. Sedliská821516:187

10. Skrabské820611:286

11. Hencovce92077:286

12. Merník911714:244

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.