Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Futbal v okresoch

Sportnet|Publikované 24. okt 2005 o 22:00

Bardejov: Kobyly - Abrahámovce 2:0, Gerlachov - Šiba 2:2, Smilno - Chmeľová 4:1, Lopuchov - Kuč-Nemc. 2:3, Beloveža - 2. FC Bardejov 3:0, D. Lúka -

Bard. N. Ves 1:0, Hertník - Marhaň 3:2, Gaboltov - Koprivnica 3:3.(vys)

1. Gerlachov14112146:1435

2. Kuč-Nemc.14111237:1634

3. Šiba14103144:1033

4. 2. FC Bardejov1481532:2025

5. Beloveža1481531:2325

6. Hertník1472535:2623

7. D. Lúka1464422:2222

8. Lopuchov1462629:2820

9. Gaboltov1453637:3918

10. Smilno1452735:3317

11. Bard. N. Ves1451828:3516

12. Abrahámovce1443724:3215

13. Marhaň14401021:3612

14. Koprivnica1432915:4011

15. Chmeľová1423921:369

16. Kobyly14201218:656

Humenné: Ubľa - Ulič 5:0, Udavské - Papín 3:1, Habura - V. Sitnica 4:3, Radvaň - Ohradzany 4:1, Pakostov - Modrá 4:2, Kochanovce - Belá 3:2, Dlhé - Koškovce 1:0. (mšk)

1. Radvaň1171336:1822

2. Pakostov1171327:1222

3. Modrá1170433:1921

4. Belá1161424:2119

5. Habura1160519:2018

6. V. Sitnica1152420:1417

7. Kochanovce1152418:1417

8. Papín1151521:2316

9. Koškovce1142523:1814

10. Ubľa1141620:2513

11. Dlhé1140713:2012

12. Ulič1140712:2412

13. Ohradzany1140714:2712

14. Udavské1131711:3610

Košice - mesto: Šebastovce - Atlethico "A" 2:3, Zdravotník - Žahanovce 3:3, nedohrané, Lokomotíva "B" - DPMK 5:1, Myslava - Atlethico "B" 4:2.(lev)

1. Lokomotíva980145:1224

2. Žahanovce870130:1221

3. Myslava970236:1421

4. Atlethico "A"932419:2611

5. Zdravotník831411:1610

6. Atlethico "B"921618:257

7. Šebastovce911711:244

8. DPMK91176:434

Košice - okolie: Geča - Rozhanovgce 5:1, Trstené - Ruskov 2:1, AC Jasov - Sady-Byster 2:1, Svinica - Bidovce 4:1, Perín - Mokrance 4:2, Sokoľany - Čečejovce 4:1, Seňa - Valaliky 2:2.(pem)

1. Sokoľany1291238:1228

2. Ruskov1273239:1724

3. Perín1271432:2522

4. Bidovce1271428:2522

5. AC Jasov1270528:2021

6. Geča1261529:2419

7. Čečejovce1253422:2318

8. Trstené1260619:2118

9. Seňa1251624:2616

10. Svinica1551628:3216

11. Sady-Byster1243517:2215

12. Rozhanovce1223616:459

13. Mokrance1222817:338

14. Valaliky1004812:244

Michalovce: Tibava - Pavlovce n/Uhom 9:0, Úbrež - Oborín 4:0, Hatalov - Petrovce n/L. 4:1, Vinné - Budkovce 2:0, Palín - Dúbravska 2:1, Malčice - Ruská 3:2, Zalužice - Porostov 2:1.(ga)

1. Zalužice12101140:831

2. Palín1272326:2023

3. Hatalov1272324:1823

4. Tibava1271435:2322

5. Vinné1271427:1722

6. Petrovce 1261529:2619

7. Ruská1251630:2216

8. Oborín1250730:2815

9. Úbrež1250722:2115

10. Malčice1241721:3113

11. Dúbravka1241717:3313

12. Porostov1240822:3112

13. Budkovce1240822:3612

14. Pavlovce 1231820:5110

Poprad: Kravany - Sp. Štvrtok 1:3, Sp. St. Ves - Lučivná 2:3, Žakovce -Huncovce 1:0, Hôrka - Toporec 2:1, Mlynčeky - Poprad B 1:0, SP. Belá - Leviča 0:0, Jánovce - Stráže 3:2. (kér)

1. Mlynčeky1182125:926

2. Poprad B1280423:1424

3. Sp. Belá1271422:1422

4. Sp. Štvrtok1271424:1722

5. Lučivná1171318:1622

6. Sp. St. Ves1270519:1721

7. Kravany1260628:2518

8. Stráže1251620:1916

9. Jánovce1251620:2116

10. Levoča1133523:2112

11. Hôrka1240810:2112

12. Žakovce1240816:2812

Prešov: V. Šebastová - M. Šariš 3:0, Župčany - Demjata 1:3, Torysa - Š. Michaľany 10:0, Petrovany - Ľubovica 1:1, Chmin. N. Ves - Uz. Šalgov 2:2, Fričovce - Radatice 3:1, Uzovce - Jarovnice 6:0.(kér)

1. Uzovce1291227:628

2. Jarovnice1272325:2623

3. Dubovica1255218:1020

4. Chmin. N. Ves1262418:2220

5. Uz. Šalgov1262418:2220

6. Radatice1262436:2119

7. V. Šebastová1253419:1218

8. Petrovany1253418:1418

9. Fričovce1253414:1118

10. Torysa1242627:2714

11. Š. Michaľany1242618:3414

12. Demjata1232718:3611

13. M. Šariš1221911:277

14. Župčany121299:275

Rožňava: Brzotín - Gemerská Poloma 0:1 nedohrané pre inzultáciu, Dobšiná - Rudná 4:1, Vlachovo - Betliar 2:0, Plešivec - Jablonov n/T. 3:0, Gemerská Hôrka - Lipovník 1:1, Krh. Dlhá Lúka - Dlhá Ves 4:0, Honce - Vyšná Slaná 3:0.(pp)

1. Plešivec12101144:1131

2. Dobšiná1290331:2027

3. Vlachovo1281339:1425

4. Honce1252522:2417

5. Gem. Poloma1152420:2217

6. Vyš. Slaná1251618:2016

7. Gem. Hôrka1251617:2016

8. Lipovník1251623:3016

9. Krh. Dlhá Lúka1250727:3615

10. Jablonov n/T.1241718:2113

11. Dlhá Ves1241725:2913

12. Brzotín1140718:3212

13. Rudná1233612:3112

14. Betliar1232723:2711

Gemerskej Hôrke sa po skončení súťaže odrátajú 3 body

Spišská Nová Ves: Gelnica V. Folkmar 0:4, SP. Hrušov Slovinky 3:1, Letanovce Vojkovce, hostia nepricestovali, Jamník Olcnava 2:0, Odorín - Teplička 1:1, Kluknava - Bystrany 3:1. (jp)

1. V. Folkmar1284045:1228

2. Kluknava1282236:1226

3. Teplička1264238:1222

4. Gelnica1264228:2122

5. Hrabušice1253426:2721

6. Jamník1262419:2020

7. Bystrany1261521:2419

8. Markušovce1252517:1617

9. Odorín1252525:2517

10. Sp. Hrušov1251623:2414

11. Letanovce1242615:3014

12. Olcnava1233617:2112

St. Ľubovňa: Kyjov - Javorina 2:1, Litmanová - Orlov 1:6, Podolínec - Š. Jastrabie 1:1, Čirč - V. Lipník X:X, Plavec - V. Ružbachy 0:3.

1. Orlov980138:1124

2. V. Lipník971122:1822

3. Š. Jastrabie952219:717

4. Podolinec942314:1214

5. Čirč933318:1812

6. Litmanová940516:2312

7. V. Ružbachy922514:178

8. Javorina921611:287

9. Kyjov92169:247

10. Plaveč912612:235

Svidník: Bukovce - Lúčka 1:0, Lomné - Miňovce 3:0, N. Olšava - N. Kelča 2:8, Okrúhle - Mestisko 1:1, Kuková - Sitníky 1:2, Gribov - Stročín 6:2. (im)

1. Sitníky1281331:1825

2. Bukovce1172221:1223

3. N. Kelča1171328:1222

4. Mestisko1171326:1622

5. Kalnište1170428:2021

6. Gribov1162331:1920

7. Lúčka1151520:1616

8. Kuková1150625:1915

9. N. Olšava1142523:2814

10. Miňovce112279:278

11. Lomné1122717:388

12. Stročín1121819:307

13. Okrúhle1113715:396

Trebišov: Parchovany - Hraň 3:1, Leles - Biel 2:1, Z. Teplica - Dvorianky 3:2, Z. Hradište - Sečovce "B" Dargov 6:0, Úpor - Kr. Chlmec "B" 6:2, Plechotice - Streda n/B. 0:1, Vojčice - Brehov 5:0.

1. Streda n/B.1182117:626

2. Vojčice1161426:922

3. Parchovany1162332:1720

4. Úpor1153318:1518

5. Dvorianky1152435:1517

6. Kr. Chlmec "B"1152419:2317

7. Plechotice1143413:2015

8. Sečovce "B" Dargov1142518:3014

9. Biel1140714:2512

10. Z. Hradište1125423:2311

11. Hraň1132621:2211

12. Leles1132615:2411

13. Brehov1132620:3211

14. Z. Teplica112369:199

Vranov: Sedliská - Merník 8:1, N. Hrabovec - S. Polianka 1:2, Komarany - Banské 6:0, Rudlov - Hencovce 5:1, Čaklov - Veches 1:7, Kladzany - Kam. Poruba 2:1, Medzianky - Hanušovce 2:4.

1. Hanušovce12100246:2130

2. Vechec1272333:1323

3. Seč. Polianka1271427:2422

4. Komarany1262424:1520

5. Kladzany1262432:2520

6. Kamenná Poruba1262424:2020

7. N. Hrabovec1252523:3017

8. Hencovce1251630:3016

9. Rudlov1243522:2715

10. Medzianky1242630:3814

11. Sedliská1241725:3013

12. Čaklov1241727:3413

13. Banské1240821:3312

14. Merník1213813:376

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.