Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Futbal v okresoch

Sportnet|Publikované 27. apr 2009 o 22:00

POPRAD: Sp.Belá - T. Lomnica 4:0, Lučivná - Hranovnica 0:1, Vernár - Poprad - Stráže 2:2, Žakovce - Batizovce 2:6, Kravany - Mlynčeky 8:0, Sp. Stará Ves - V. Slavkov 2:2, Sp. Štvrtok - V. Lomnica 1:3, Jánovce - Vikartovce 2:2. (riso)

1. Kravany 21 15 4 2 82:18 49

2. V. Slavkov 21 13 3 5 44:33 42

3. Sp. Belá 21 12 2 7 53:30 38

4. Hranovnica 20 11 4 5 41:20 37

5. Sp. Štvrtok 21 10 3 8 41:32 33

6. Batizovce 21 9 5 7 51:50 32

7. Vernár 21 10 2 9 29:32 32

8. V. Lomnica 21 8 4 9 48:43 28

9. Žakovce 21 8 3 10 50:54 27

10. Vikartovce 21 7 5 9 43:53 26

11. Mlynčeky 21 8 2 11 34:65 26

12. T. Lomnica 21 7 3 11 29:35 24

13. Jánovce 21 6 4 11 35:59 22

14. Sp. Stará Ves 20 6 3 11 31:45 21

15. Lučivná 21 6 2 13 27:54 20

16. PP - Stráže 21 5 3 13 34:49 18

Poznámka: ŠTK po skončení súť.ročníka odpočíta družstvu Lučivná - 9 bodov.

TREBIŠOV: Zempl. Teplica - Sečovce "B" Dargov 5:0, Hraň - Brehov 0:1, Streda n/Bodrogom - Úpor 4:0, Vojčice - Parchovany 2:0, Nový Ruskov - Zempl. Hradište 1:1, Leles - Boľ 3:0, Plechotice - Kráľ. Chlmec "B" 2:1. (goj)

1. Streda n/Bodrogom 18 14 1 3 59:19 43

2. Leles 18 11 1 6 41:35 34

3. Plechotice 18 10 1 7 27:26 31

4. Vojčice 18 9 3 6 38:28 30

5. Úpor 18 9 3 6 37:28 30

6. Boľ 18 9 2 7 35:23 29

7. Brehov 18 7 5 6 29:30 26

8. Parchovany 18 8 2 8 27:28 26

9. Zempl. Teplica 18 6 5 7 23:22 23

10. Zempl. Hradište 18 6 2 10 27:29 20

11. Hraň 18 6 2 10 33:44 20

12. Kráľ. Chlmec "B" 18 6 0 12 16:43 18

13. Nový Ruskov 18 3 6 9 27:40 15

14. Sečovce "B" Dargov 18 4 3 11 26:50 15

ST. ĽUBOVŇA: Orlov - Plaveč 0:2, V. Lipnik - Udol 2:0, Čirč - voľno, Jarabina - MFK B St. Ľubovňa 1:0, Podolinec - Kyjov 2:0, Jakubany - Litmanova 2:2, MFK C St. Ľubovňa - S. Jastrabie 3:0. (kač)

1. MFK C SL 16 11 4 1 60:22 37

2. MFK B SL 16 10 2 4 24:15 32

3. S. Jastrabie 16 10 1 5 37:22 31

4. Jakubany 15 9 3 3 38:22 30

5. V. Lipnik 16 8 3 5 45:26 27

6. Litmanova 16 7 5 4 40:29 26

7. Jarabina 15 7 3 5 26:25 24

8. Orlov 16 5 3 8 20:26 18

9. Podolinec 15 5 2 8 27:29 17

10. Udol 16 4 3 9 19:35 15

11. Čirč 15 4 3 8 26:43 15

12. Plaveč 16 3 1 12 18:43 10

13. Kyjov 16 2 1 13 9:52 7

VRANOV NAD TOPĽOU: Banské - Holčíkovce 2:1, Komárany - Rudlov 0:0,
Žalobín - Čaklov 5:0, Lomnica - Kam. Poruba 5:6, Medzianky - O. Matiašovce 6:1, Vyš. Žipov - N. Hrabovec 1:0, S. Polianka - Sedliska 6:1. (buj)

1. Seč. Polianka 18 14 2 2 61:18 44

2. Žalobín 18 13 1 4 59:17 40

3. Holčíkovce 18 11 2 5 54:26 35

4. Sedliska 18 10 3 5 60:30 33

5. Komárany 18 9 5 4 50:25 32

6. Medzianky 18 9 1 8 38:33 28

7. Banské 18 8 2 8 26:41 26

8. Rudlov 18 7 3 8 36:33 24

9. Kam. Poruba 18 6 5 7 31:41 23

10. Vyš. Žipov 18 6 4 8 52:44 22

11. Lomnica 18 6 3 9 53:43 21

12. N. Hrabovec 18 4 5 9 25:43 17

13. Čaklov 18 3 1 14 25:74 10

14. O. Matiašovce 18 1 1 16 7:108 4

MICHALOVCE: Krišová-Liesková - Horovce 3:0, Bracovce - Hatalov 1:1, Tušice - Vinné 2:0, Zalužice - Tibava 1:0, Senné - Petrovce n/L 0:2, Dúbravka - Oborín 2:0, Koromľa - Palín 3:4. (ga)

1. Petrovce 19 13 3 3 48:23 42

2. Dúbravka 19 12 2 5 54:34 38

3. Vinné 19 10 3 6 48:39 33

4. Tušice 19 9 5 5 33:21 32

5. Zalužice 19 10 1 8 35:37 31

6. Palín 19 9 1 9 46:40 28

7. Krišová-Liesková 19 8 3 8 44:35 27

8. Horovce 19 8 3 8 34:38 27

9. Hatalov 19 7 4 8 40:37 25

10. Oborín 19 7 2 10 41:39 23

11. Koromľa 19 7 1 11 45:50 22

12. Bracovce 19 6 4 9 40:50 22

13. Tibava 19 4 3 12 29:61 15

14. Senné 19 3 5 11 29:62 14

SPIŠSKÁ NOVÁ VES: Hnilčík - Kluknava 3:4, Odorín - Poráč 1:2, Sp. Hrušov - Chrasť n/H 1:0, Letanovce - Iliašovce 1:1, Bystrany - Mníšek n/H 5:1, Markušovce - Jamník 1:3, Olcnava - voľno. (jp)

1. Kluknava 16 14 0 2 40:16 42

2. Jamník 16 11 1 4 44:23 34

3. Odorín 17 10 2 5 38:20 32

4. Poráč 16 8 3 5 33:23 27

5. Sp. Hrušov 17 8 3 6 30:29 27

6. Chrasť n/H 17 8 2 7 29:21 26

7. Bystrany 17 6 4 7 34:29 22

8. Olcnava 16 6 3 7 35:28 21

9. Hnilčík 16 6 3 7 22:25 21

10. Mníšek n/H 16 5 3 8 18:33 18

11. Markušovce 17 4 1 12 21:48 13

12. Letanovce 17 3 3 11 29:54 12

13. Iliašovce 16 2 4 10 16:40 10

BARDEJOV: Gerlachov - Kružlov 4:0, Kobyly - Beloveža 1:5, Koprivnica - Poliakovce 2:1, Osikov -Abrahamovce 3:0, Smilno - 2. FC Bardejov 6:1, Marhaň - Lopuchov 2:1, Dlhá Lúka - Gaboltov 1:1. (vys)

1. Gaboltov 18 12 4 2 48:16 40

2. Beloveža 18 10 3 5 43:20 33

3. Gerlachov 18 10 1 7 36:24 31

4. Smilno 18 9 2 7 45:37 29

5. Koprivnica 18 9 2 7 30:33 29

6. Marhaň 18 8 3 7 33:30 27

7. Dl. Lúka 18 8 3 7 31:32 27

8. Poliakovce 18 8 2 8 37:44 26

9. Kružlov 18 7 4 7 33:24 25

10. Abrahamovce 18 6 6 6 29:30 24

11. Osikov 18 5 4 9 24:28 19

12. 2. FC Bardejov 18 6 0 12 22:37 18

13. Lopuchov 18 5 3 10 27:46 18

14. Kobyly 18 3 3 12 24:61 12

ŠTK odráža po skončení súť. ročníka Kružlovu a 2. FC Bardejov po 3 body.

PREŠOV: Demjata - Lipany B 2:2, Š. Michaľany - Fričovce 2:0, V. Šebastová - Jarovnice 0:1, Župčany - Chmin. N. Ves 5:0, Torysa - Kojatice 4:0, Hermanovce - Petrovany 3:3, Chmiňany - Záhradné 3:3, Peč. N. Ves - Nemcovce 0:2. (kub)

1. Župčany 20 12 3 5 50:22 39

2. Š. Michaľany 21 11 4 6 43:36 37

3. Jarovnice 21 11 2 8 32:44 35

4. Torysa 21 10 4 7 52:31 34

5. Fričovce 20 10 4 6 30:23 34

6. Záhradné 21 10 3 8 28:24 33

7. Kojatice 21 10 3 8 33:33 33

8. Peč. N. Ves 21 8 5 8 38:33 29

9. Petrovany 21 8 3 10 30:36 27

10. Hermanovce 20 8 3 9 35:42 27

11. Lipany "B" 20 7 4 9 37:39 25

12. Demjata 21 6 7 8 23:25 25

13. Nemcovce 21 7 3 11 22:35 24

14. Chmin. N. Ves 20 5 6 9 33:46 21

15. V. Šebastová 20 5 5 10 15:23 20

16. Chmiňany 21 5 5 11 20:29 20

KOŠICE-MESTO: V Opátske "B" (K. Belá) - Poľov 2:3, Myslava - Pereš 8:1, Atlethico "A" - Ťahanovce 0:9. (lev)

1. Ťahanovce 11 10 1 0 51:10 31

2. Myslava 11 7 1 3 28:16 22

3. Poľov 11 5 0 6 23:25 15

4. Athletico "B" 11 4 1 6 26:30 13

5. V. Opátske 10 4 0 6 14:21 12

6. Athletico "A" 10 4 0 6 28:39 12

7. Pereš 9 1 1 7 8:37 4

KOŠICE-OKOLIE: V. Ida - Svinica 5:3, Geďa - Ďurkov 4:1, K. Olšany - M. Ida 1:3, Paňovce - Seňa 1:0, Valaliky - Perín 1:1, Poproč - Čečejovce 6:3, Trstená - Kokšov-Bakša 1:1. (pem)

1. V. Ida 18 15 0 3 51:15 45

2. Poproč 18 13 5 0 69:20 44

3. K. Bakša 18 13 4 1 36:17 43

4. Paňovce 18 8 3 7 34:31 27

5. Geča 18 7 3 8 36:27 24

6. Valaliky 18 6 4 8 32:35 22

7. Trstené 18 8 1 9 25:33 22

8. Ďurkov 18 7 1 10 36:50 22

9. Svinica 18 6 3 9 36:52 21

10. M. Ida 18 6 2 10 30:36 20

11. Seňa 18 5 4 9 13:25 19

12. Perín 18 5 3 10 32:50 18

13. Čečejovce 18 5 2 11 30:48 17

14. K. Olšany 18 5 1 12 28:49 16


HUMENNÉ: Ohradzany - FK Humenné 4:1 (1:0), V. Melník 2, Jancusko, Packo - Barančík; Habura - Modra n/Cir 2:1 (0:1), M. Hajdučko, Krištof - Švik; V. Sitnica - Ptičie 2:0 (2:0), Macko, J. Kušnír; Vydraň - Kochanovce 3:2 (1:1), Vaško, Dimun, Korba - Sakáč, Kontuľ; Košarovce - Belá n/Cir. 2:2 (0:1), Skalka, Čirák - Čižmár 2; Ulič - Dlhé n/Cir. 4:2 (2:1), Čokina 2, Samčík, Voloch - Š. Piškanin, P.Mesaroš, Ladičkovce - Papín 2:0 (1:0), M. Mažerik 2. (mšk)

1. FK Humenné 18 13 1 4 54:30 40

2. Ulič 18 12 2 4 50:27 38

3. Ohradzany 18 9 3 6 36:27 30

4. Košarovce 18 9 2 7 38:22 29

5. Belá18 9 1 8 35:33 28

6. V. Sitnica18 8 3 7 31:27 27

7. Ptičie17 8 1 8 39:38 25

8. Papín18 8 0 10 34:39 24

9. Vydraň 18 7 3 8 38:53 24

10. Habura18 6 4 8 40:41 22

11. Modra18 7 1 10 27:28 22

12. Ladičkovce17 6 4 7 29:38 22

13. Dlhé18 5 3 10 24:44 18

14. Kochanovce18 4 0 14 13:41 12

Dlhému n/Cir. budú odrátané 3 body.

ROŽŇAVA: Krh. Dlhá Lúka - Plešivec 4:1, Dobšiná - Dlhá Ves 3:1, Dedinky - Jablonov n/T 3:0, Gemerská Poloma - Betliar 2:0, Lipovník - Vyšná Slaná 3:2, Vlachovo - Brzotín 5:0, Pača - Rudná 0:0. (pp)


1. Lipovník 18 11 2 5 41:26 35

2. Rudná 18 9 5 4 47:23 32

3. Vlachovo 18 9 4 5 37:27 31

4. Dobšiná 18 9 4 5 34:32 31

5. Gem. Poloma 18 9 3 6 27:24 30

6. Betliar 16 9 2 5 47:30 29

7. Vyšná Slaná 17 8 4 5 33:26 28

8. Krh. Dlhá Lúka 18 8 3 7 31:28 27

9. Plešivec 18 8 1 9 41:37 25

10. Dlhá Ves 18 7 1 10 38:35 22

11. Brzotín 17 4 5 8 17:29 17

12. Jablonov n/T 18 5 2 11 24:42 17

13. Pača 18 4 3 11 25:36 15

14. Dedinky 18 4 1 13 24:71 13

SVIDNÍK: Sitníky - Gribov 3:2 (0:0), Lúčka - Okrúhle 2:2 (1:2), Mestisko - Stročín 12:2 (5:0), Miňovce - Lomné 0:1 (0:1), Tisinec - Hrabovčík 4:1 (1:0), N. Kelča - N. Olšava 0:3 (0:1). (im)

1. Hrabovčík 14 11 0 3 62:22 33

2. Gribov 14 9 3 2 37:17 30

3. Sitníky 14 9 2 3 36:22 29

4. Miňovce 14 8 0 6 40:19 24

5. Tisinec 14 7 2 5 41:28 23

6. Mestisko 14 7 2 5 35:29 23

7. N. Olšava 14 7 1 6 35:32 22

8. Lomné 13 5 1 7 27:25 16

9. Lúčka 14 4 3 7 23:26 15

10. Okrúhle 14 4 3 7 27:35 15

11. Stročín 14 2 2 10 24:54 8

12. N. Kelča 13 0 1 12 5:83 1


Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.