Utorok, 21. septembra, 2021Meniny má Matúš

Futbal: V drese belasých už dvaja Hrnčárovci

TASR|21. feb 2001 o 17:29

Bratislava 21. februára (TASR) - V kádri futbalového klubu ŠK Slovan Bratislava pre jarnú časť Marssuperligy 2000/2001 figurujú už dvaja Hrnčárovci. Skúsenejší Norbert povedie belasých do sezóny už v úlohe kapitána, mladší Eduard, ako posledný hráč doplni

l tím z Tehelného poľa, kam prestúpil z Nitry.

"S predstaviteľmi klubu FC Nitra sme už podpísali dohodu o prestupe a s Eduardom sme sa dohodli na tri a pol ročnom kontrakte," povedal generálny riaditeľ ŠK Slovana Roman Dubeň na adresu ľavonohého obrancu, ktorý bol oporou úspešnej reprezentačnej 21-tky, avšak na olympijskom turnaji chýbal pre zdravotné problémy.

Už v najbližšom sobotňajšom stretnutí proti Ružomberku nastúpi s kapitánskou páskou 31-ročný Norbert Hrnčár. "Kapitánsku pásku som si už odskúšal v stretnutí proti Košiciam, keď som zaskakoval za Milana Timka. Nie je však rozhodujúce kto je kapitánom, ale to, aká bude naša hra a výsledky. Chlapci ma na ihrisku i v šatni rešpektujú a môžem povedať, že prískočné neminie ani Tittela so Slovákom," dodal univerzálny stredopoliar s reprezentačnými skúsenosťami.