Škriniarov Inter zvládol záverečný zápas sezóny, padol len jeden gól

Romelu Lukaku a Alessandro Buongiorno v zápase FC Turín - Inter Miláno.
Romelu Lukaku a Alessandro Buongiorno v zápase FC Turín - Inter Miláno. (Autor: TASR/AP)
TASR|3. jún 2023 o 20:53

Slovák v záverečnom kole do duelu nezasiahol, pretože je po zranení.

RÍM. Futbalisti Interu Miláno zvíťazili v 38. kole talianskej Serie A na trávniku FC Turín 1:0. O jediný gól sobotňajšieho zápasu sa postaral v 37. minúte Chorvát Marcelo Brozovič.

Na lavičke Interu po zranení sedel aj Milan Škriniar, ktorý do zápasu nezasiahol. Milánčania mali už pred duelom istú účasť v budúcom ročníku Ligy majstrov.

Aj futbalisti Lazia Rím si v záverečnom 38. kole talianskej Serie A spečatili víťazstvom 2:0 nad Empoli konečné 2. miesto v tabuľke.

Salernitana v zostave aj so slovenským obrancom Norbertom Gyömbérom nestačila na Cremonese, ktorému podľahla 0:2. Gyömbér hral do 76. minúty.

Tabuľka Serie A

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Škriniarov Inter zvládol záverečný zápas sezóny, padol len jeden gól