Streda, 28. júla, 2021Meniny má Krištof

Futbal-SR21: Nominácia na Tunisko bez zmeny, Dovičovič trénuje individuálne

TASR|1. mar 2001 o 17:27

Bratislava 1. marca (TASR) - V nominácii slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov, ktorá 7. marca na štadióne Zouiten v Tunise (15.00 SEČ ) absolvuje v zápase proti rovesníkom Tuniska generálku na úvodné jarné kvalifikačné kolo v Turecku o postup n

a ME tejto vekovej kategórie, nemusel urobiť tréner Stanislav Griga zatiaľ žiadne zmeny.

"Zdravotný stav nominovanej šestnástky je dobrý, zatiaľ sa mi nikto neospravedlnil. Dúfam, že to tak zostane aj po sobotňajšom marssuperligovom kole a nedeľňajších zápasoch druhej ligy," informoval S. Griga a dodal: "Som v kontakte aj s našimi dvoma legionármi, Krškom a Dovičovičom. Dovičovič dostal súhlas trénera Lokomotivu a dnes sa odpojil od mužstva, ktoré sa zo sústredenia v Stuttgarte vrátilo späť do Moskvy. Prekonzultoval som s ním aj tréningový plán, bude sa v Nitre pripravovať individuálne."

Zraz hráčov je v nedeľu 4. marca o 19.00 v Bratislave, odlet v pondelok o 7.30 z Viedne do Tunisu. Na sústredení budú mať hráči dosť času na tréning vo výborných klimatických podmienkach, čo by sa pozitívne mohlo odraziť v zápase proti Turecku. "Verím, že pred kvalifikáciou si vytvoríme psychickú pohodu a hráči si opäť zlepšia súhru na ihrisku," dodal S. Griga.