Pondelok, 2. augusta, 2021Meniny má Gustáv

Futbal: Slovan sa s Tittelom dohodol, rozhodne stretnutie hráča s Cyperčanmi

TASR|20. feb 2001 o 08:09

Bratislava 19. februára (TASR) - Predstavitelia futbalového klubu ŠK Slovan sa dohodli s bývalým reprezentačným obrancom Dušanom Tittelom na jeho prestupe do kádra belasých. Keďže tomuto rokovaniu predchádzalo stretnutie a funkcionárska dohoda s cyperskou

Omoniou Nikózia, podľa slov generálneho riaditeľa ŠK Slovan Romana Dubeňa sa už čaká len na stretnutie Tittela so zástupcami klubu z ostrova lásky.

"Dušan v utorok odlieta na Cyprus a mal by sa tam definitívne papierovo dohodnúť s funkcionármi Omonie na prestupe. Po odchode Vargu a Timka by sme Tittelovým príchodom chceli skvalitniť obranu a zaplátať tak diery, ktoré v nej vznikli," povedal Dubeň.

"So Slovanom som sa dohodol na ročnej zmluve, teda teoreticky by som v Bratislave mohol hrať aj počas jesennej časti ligy, no zatiaľ je to len v rovine úvah," povedal Dušan Tittel, ktorý má niekoľko zahraničných ponúk. "Verím, že dohoda s funkcionármi Omonie nebude veľkým problémom. Jediným zádrheľom môže byť ich pomalosť, ba až lenivosť. Ak všetko dobre dopadne, mal by som teoreticky nastúpiť už v úvodnom jarnom kole slovenskej ligy proti Ružomberku."