Sobota, 31. júla, 2021Meniny má Ignác

Futbal: Slovan proti Ružomberku už aj s Tittelom, Šlahorom a Jančulom

TASR|23. feb 2001 o 09:25

Bratislava 23. februára (TASR) - Podľa generálneho riaditeľa ŠK Slovan Bratislava Romana Dubeňa pricestujú futbalisti Dušan Tittel, Ján Šlahor a Tibor Jančula vo štvrtok večer opäť na Slovensko a tak všetci traja budú k dispozícii trénerovi Stanislavovi J

arábkovi už v jarnej ligovej premiére proti Ružomberku. Trénerovi Slovana sa tak zrejme vyriešila posledná otázka zloženia obrannej formácie, ktorú označil pred úvodným stretnutím jarnej časti kormidelník belasých za najväčší problém.

Bývalý reprezentant Tittel si vybavil osobné záležitosti s niekdajším cyperským zamestnávateľom Omonia Nikózia, Šlahor sa vrátil z Portugalska, kde bol na skúške s ruským Torpedo Moskva a Jančula napokon neprestúpil do amerického klubu MLS Kansas City.

"Všetci traja by mali priletieť na Slovensko vo štvrtok vo večerných hodinách. Nakoľko Tittel, Jančula i Šlahor figurujú na súpiske Slovana pre jarnú časť Mars superligy, sú k dispozícii trénerovi Jarábkovi už v úvodnom zápase proti Ružomberku," povedal generálny riaditeľ belasých.