Utorok, 27. júla, 2021Meniny má Božena

Futbal: Slováka z Tenerife čakajú na Tehelnom poli v utorok

TASR|2. feb 2001 o 17:32

Bratislava 2. feburára (TASR) - Podľa generálneho riaditeľa futbalového klubu ŠK Slovan Romana Dubeňa by sa mal legionár španielskeho CD Teneriffe Samuel Slovák objaviť na Tehelnom poli na budúci týždeň v utorok. Odchovanec belasých nefiguruje na súpiske

španielskeho druholigového klubu ani v jarnej časti a tak o jeho služby prejavil záujem Slovan.

"Máme o Slováka záujem a sme radi, že aj on prejavil interes hrať opäť v Slovane. Ohlásil sa, že priletí na budúci týždeň, pravdepodobne v utorok. Zatiaľ sme hovorili len o možnom hosťovaní do konca sezóny, mesačnom plate a prémiach za ligové body," informoval R. Dubeň o avizovanom príchode slovenského legionára.

V súčasnosti sa S. Slovák snaží po vzore Rusa Karpina získať v Španielsku štatút, na základe ktorého by už nebol považovaný za cudzina. Po dohode so španielskym klubom, ktorý inicioval súdne pojednávanie s národným zväzom, sa Slovák rozhodol pre hosťovanie v Slovane.

Jedným z posledných transferov pred jarnou časťou Marssuperligy, ktorý chcú belasí realizovať je prestup reprezentanta do 21 rokov Branislava Obžeru z Dukly Banská Bystrica (31. marca končí ZVS).