Piatok, 23. júla, 2021Meniny má Oľga

Futbal: Organizátori požadujú od Maradonu ospravedlnenie

TASR|26. jan 2001 o 00:32

Dubaj 25. januára (TASR) - Organizátori rozlúčkového zápasu reprezentanta Spojených arabských emirátov (SAE) Abdula Rahmana Mohammeda požadujú od argentínskej futbalovej hviezdy Diega Maradonu ospravedlnenie za to, že sa nezúčastnil na (...)

Dubaj 25. januára (TASR) - Organizátori rozlúčkového zápasu reprezentanta Spojených arabských emirátov (SAE) Abdula Rahmana Mohammeda požadujú od argentínskej futbalovej hviezdy Diega Maradonu ospravedlnenie za to, že sa nezúčastnil na tlačovej konferencii pred exhibičným zápasom. Ten sa má odohrať až 7. februára, Maradona však prisľúbil účasť i na tlačovej konferencii, ktorá mala zápas spropagovať.

Maradona sa prostredníctvom svojho arabského manažéra ospravedlnil a prisľúbil, že pricestuje do Dubaja. Neurobil tak však ani dva dni po tomto vyhlásení. Organizátori sa preto obávajú, že nepricestuje ani na samotný zápas.

"Maradona požadoval, aby sme zaplatili okrem jeho letenky i ďalšie tri a to sme odmietli. Mal by sa ospravedlniť, pretože inak s ním pre rozlúčkový zápas nerátame," povedal predseda organizačného výboru Mohammed Abdul Karim Jalfar.