Momentka zo zápasu Real Madrid - Sevilla.
Momentka zo zápasu Real Madrid - Sevilla. (Autor: TASR/AP)
Sportnet, TASR|28. nov 2021 o 18:30 (aktualizované 28. nov 2021 o 23:23)

Juanmi sa blysol hetrikom v drese Betisu.

MADRID. Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v šlágri 15. kola španielskej La Ligy nad FC Sevilla 2:1 a na čele tabuľky si vytvorili štvorbodový náskok.

O triumfe domácich rozhodol v 87. minúte exportnou strelou Brazílčan Vinicius Junior. Hostia z Andalúzie viedli od 12. minúty zásluhou Rafu Mira, ešte v prvom polčase vyrovnal Karim Benzema.

Espanyol Barcelona zdolal Real Sociedad San Sebastian 1:0 gólom Yangela Herreru zo 77. minúty. Atlético Madrid uspelo na pôde Cadizu 4:1 a v tabuľke sa posunulo na druhé miesto o skóre pred San Sebastian.

Real Betis zvíťazil nad Levante 3:1, hetrikom sa v drese Sevillčanov blysol Juanmi.

Tabuľka

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Real v závere dokonal víťaznú otočku, San Sebastian zakopol na ihrisku Espanyolu