Utorok, 3. augusta, 2021Meniny má Jerguš

Futbal: Inter cestuje za kondíciou na juh

TASR|11. jan 2001 o 16:26

Bratislava 11. januára (TASR) - Futbalisti bratislavského Interu už tradične v posledných rokoch trávia časť svojej zimnej prípravy v chorvátskom Meduline. Tak to bude aj teraz a to už skôr ako v minulosti. Futbalový majster Slovenska a víťaz Slovenského

pohára odcestuje na juh už v piatok ráno autokarom. Pretože vedúce mužstvo superligy po jeseni je v zimnej príprave iba od pondelka, dvojfázové tréningy zosilnia na kondičnom sústredení, na ktorom sa zúčastní týchto 23 hráčov: Hýll, Jánoš, Mucha, Čišovský, Chrenko, Šuchančok, Kratochvíl, Hornyák, Ševela, Lojd, Dzúrik, Czinege, Ľalík, Gerich, Tomovčík, Čech, Pončák, Vencel, Sz. Németh, Babnič, Drobňák, Petráš, Derypapa.

Pred odjazdom sa tréner Jozef Bubenko vyjadril, že v Chorvátsku nemajú v pláne hrať zápasy, tie prídu s presným programom vrátane Rakúska a Francúzska na rad až po návrate 21. januára. "Nejaký zápas nevylučujem, lebo vieme, že okrem nás sa v Meduline pripravujú aj iné mužstvá a ak sa vyskytne ponuka a vhodný súper, asi na zápas pristúpime," doplnil tréner majstra.