Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Futbal, I. trieda jeseň 2014/2015 - rozpis zápasov

Sportnet|Publikované 7. aug 2014 o 22:00

Najbližší víkend sa rozbehne sezóna aj v I. triede ObFZ Rožňava.

Prinášame rozpis zápasov jesennej časti.

Schválené výnimky z hracích dní, časov a miest: Dlhá Ves - domáce stretnutia v sobotu v UHČ. Rudná - domáce stretnutia v nedeľu o 10.30 hod., Štítnik - domáce stretnutia na ihrisku v Kunovej Teplici v sobotu hodinu po UHČ.

1. kolo 10. 8. 2014
o 16:30 hod.
Dedinky - Rož. Bystré
Vlachovo - Krh. Dlhá Lúka
Drnava - Dlhá Ves
Honce - Lipovník
Rudná - Hrhov
Bohúňovo - Jablonov n/T
Vyšná Slaná - Štítnik

2. kolo 17. 8. 2014
o 16:00 hod.
Rož. Bystré - Štítnik
Jablonov n/T - Vyšná Slaná
Hrhov - Bohúňovo
Lipovník - Rudná
Dlhá Ves - Honce
Krh. Dlhá Lúka - Drnava
Dedinky - Vlachovo

3. kolo 24. 8. 2014
o 16:00 hod.
Vlachovo - Rož. Bystré
Drnava - Dedinky
Honce - Krh. Dlhá Lúka
Rudná - Dlhá Ves
Bohúňovo - Lipovník
Vyšná Slaná - Hrhov
Štítnik - Jablonov n/T

4. kolo 31. 8. 2014
o 16:00 hod.
Rož. Bystré - Jablonov n/T
Hrhov - Štítnik
Lipovník - Vyšná Slaná
Dlhá Ves - Bohúňovo
Krh. Dlhá Lúka - Rudná
Dedinky - Honce
Vlachovo - Drnava

5. kolo 7. 9. 2014
o 15:30 hod.
Drnava - Rož. Bystré
Honce - Vlachovo
Rudná - Dedinky
Bohúňovo - Krh. Dlhá Lúka
Vyšná Slaná - Dlhá Ves
Štítnik - Lipovník
Jablonov n/T - Hrhov

6. kolo 14. 9. 2014
o 15:30 hod.
Rož. Bystré - Hrhov
Lipovník - Jablonov n/T
Dlhá Ves - Štítnik
Krh. Dlhá Lúka - Vyšná Slaná
Dedinky - Bohúňovo
Vlachovo - Rudná
Drnava - Honce

7. kolo 21. 9. 2014
o 15:00 hod.
Honce - Rož. Bystré
Rudná - Drnava
Bohúňovo - Vlachovo
Vyšná Slaná - Dedinky
Štítnik - Krh. Dlhá Lúka
Jablonov n/T - Dlhá Ves
Hrhov - Lipovník

8. kolo 28. 9. 2014
o 15:00 hod.
Rož. Bystré - Lipovník
Dlhá Ves - Hrhov
Krh. Dlhá Lúka - Jablonov n/T
Dedinky - Štítnik
Vlachovo - Vyšná Slaná
Drnava - Bohúňovo
Honce - Rudná

9. kolo 5. 10. 2014
o 14:30 hod.
Rudná - Rož. Bystré
Bohúňovo - Honce
Vyšná Slaná - Drnava
Štítnik - Vlachovo
Jablonov n/T - Dedinky
Hrhov - Krh. Dlhá Lúka
Lipovník - Dlhá Ves

10. kolo 12. 10. 2014
o 14:30 hod.
Rož. Bystré - Dlhá Ves
Krh. Dlhá Lúka - Lipovník
Dedinky - Hrhov
Vlachovo - Jablonov n/T
Drnava - Štítnik
Honce - Vyšná Slaná
Rudná - Bohúňovo

11. kolo 19. 10. 2014
o 14:00 hod.
Bohúňovo - Rož. Bystré
Vyšná Slaná - Rudná
Štítnik - Honce
Jablonov n/T - Drnava
Hrhov - Vlachovo
Lipovník - Dedinky
Dlhá Ves - Krh. Dlhá Lúka

12. kolo 26. 10. 2014
o 14:00 hod.
Rož. Bystré - Krh. Dlhá Lúka
Dedinky - Dlhá Ves
Vlachovo - Lipovník
Drnava - Hrhov
Honce - Jablonov n/T
Rudná - Štítnik
Bohúňovo - Vyšná Slaná

13. kolo 2. 11. 2014
o 13:30 hod.
Vyšná Slaná - Rož. Bystré
Štítnik - Bohúňovo
Jablonov n/T - Rudná
Hrhov - Honce
Lipovník - Drnava
Dlhá Ves - Vlachovo
Krh. Dlhá Lúka - Dedinky
Predohrávka jarného kola

14. kolo 9. 11. 2014
o 13:30 hod.
Rož. Bystré - Dedinky
Krh. Dlhá Lúka - Vlachovo
Dlhá Ves - Drnava
Lipovník - Honce
Hrhov - Rudná
Jablonov n/T - Bohúňovo
Štítnik - Vyšná Slaná

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.