Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

FUTBAL / Hoci sa Čierna nad Tisou ujala vedenia, Slavoj skóre zvrátil a vyhral

Sportnet|Publikované 18. okt 2005 o 22:00

Sečovce - Šlágrom jedenásteho kola piatej futbalovej ligy juho-východ bol súboj prvých Sečoviec proti druhej Čiernej nad Tisou. Stretnutie vedúcich

celkov súťaže prinieslo dosť opatrný futbal a asi aj preto padli góly po prestávke. Vedenia sa ujali hostia po pokutovom kope Semana, no domáci krásnou strelou Smoleja vyrovnali a potom takisto z penalty vďaka presnej strele Hreňa zvrátili skóre vo svoj prospech. "Mám taký dojem, že moji zverenci potrebujú "inšpiráciu v podobe vedúceho gólu súpera. Až potom sa dokážu prebrať a hrať podľa našich predstáv. Aj proti Čiernej nad Tisou mal zápas z nášho pohľadu podobný scenár, ešte šťastie, že sme sa stihli spamätať a vývoj zápasu otočiť, vydýchol si tréner sečovského Slavoja Štefan Bodnár a priznal, že najťažšie mu bolo pri rozhodujúcom momente zápasu. Stopér Hreňo si za stavu 1:1 postavil loptu na biely bod a bezpečne prekonal brankára hostí Zoltána Fekeho. Mimochodom, tento rodák zo Strážneho v okrese Trebišov chytil v predchádzajúcom kole pokutový kop Buzici, a tak boli starosti Sečovčanov na mieste. "Vedeli sme o tom, no špeciálne sme sa na to nepripravovali. V mužstve sú určení dvaja - traja hráči na realizáciu penált, ja im verím a ani Hreňo ma tentoraz nesklamal, doplnil Š. Bodnár.

Situácia na čele tabuľky sa postupne vyrovnáva na doposiaľ suverénneho lídra zo Sečoviec sa postupne doťahuje nováčik z Hanisky, no bez šancí na vedúce postavenie nie sú ani Buzica, Medzev či Čierna nad Tisou. "Úvod súťaže nám síce nevyšiel, ale postupne sme sa dokázali vyškriabať na čelo súťaže. To sa nám napokon aj podarilo, ale zvlášť sme chceli uspieť na ihrisku lídra. Škoda, že po vedúcom góle Semana sme neskôr inkasovali až dva góly, remíza by bol spravodlivejšia, konštatoval Zoltán Feke, bývalý brankár Veľkých Kapušian, Trebišova, Starej Ľubovne, Turne nad Bodvou, košických Spojov či Banskej Bystrice.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.