Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Futbal a zábava na Westton Cupe

Sportnet|Publikované 3. feb 2009 o 23:00

Futbal, zábava, úspešní muži, pekné ženy. To všetko sa dá vidieť na halovom futbalovom turnaji osobností Westton Cup 2009. Jeho štrnásty ročník sa

uskutoční najbližšiu sobotu v športovej hale Prešovskej univerzity v Prešove.

PREŠOV. Organizátormi v poradí štrnásteho ročníka Westton Cupu sú Miroslav Mackulín a mesto Prešov. Uskutoční sa pod záštitou prešovského primátora Pavla Hagyariho. Partnermi tohto populárneho podujatia sú známy futbalový svetobežník Stanislav Varga a skupina Drišľak.

Pokračovanie v Prešove

Halový futbalový Westton Cup začal písať svoju históriu V Košiciach. Prvé tri ročníky sa konali v metropole východu. Ďalšie potom v Prešove, Trebišove, Poprade, Spišskej Novej Vsi, Bardejove či Sabinove. Účasť na prešovskom turnaji potvrdilo desať tímov. Tie budú rozdelené do dvoch skupín. V červenej sa predstavia Interhouse Slovan, TV Markíza, Hádzaná Stars - Drišľak, Multiserv Slovakia, Teko Košice. V modrej o postup do záverečných bojov budú zápoliť Slovan Bratislava, Primátor team Prešov, Infiniti Media, 3B Agentúra, VSE Košice.

Prídu aj Štochl, Tittel, Švajda a Ľuberda

Kolotoč futbalových súbojov sa v športovej hale PU v Prešove roztočí túto sobotu o 9. hodine. Zápasmi v skupinách bude pokračovať do 15. hodiny. Potom nasledujú vystúpenia skupiny Drišľak, Prešovských mažoretiek, Prešovského Dixielandu, futbalového žongléra M. Rimanovského, divácka súťaž o malý motocykel. Bonbónikom bude penaltový rozstrel primátora mesta Prešov P. Hagyariho a lídra Drišľaku J. Jakubčina. O 17.45 h sa začne stretnutie o konečné tretie miesto. Finále je naplánované na 18.15 hod. Na Westton Cup 2009 sa oplatí prísť. Diváci uvidia mnohé osobnosti. Futbalový kumšt predvedú bývalí slovenskí reprezentanti Tittel, Glonek, Maixner, Krištofík, Hirko, ale aj Vlado Zvara, J. Rezeš, "markizáci" Švajda, Zápala, J. Ďurovčík, hádzanársku obec má reprezentovať jeden z najlepších svetových gólmanov, hviezda nedávno skončeného šampionátu v Chorvátsku Rišo Štochl, z basketbalového prostredia si zahrá P. Jendrichovský, ale aj Prešovčania Vilo Ľuberda či Matúš Murajda.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.