Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

FUTBAL

Sportnet|Publikované 10. sep 2002 o 22:00

KOŠ. NOVÁ VES ŽAKAROVCE 4:1 (2:0)Aj napriek vysokej prehre to bol zo strany Žakaroviec zatiaľ najlepší zápas na súperovej pôde v jesennej časti.

KOŠ. NOVÁ VES ŽAKAROVCE 4:1 (2:0)

Aj napriek vysokej prehre to bol zo strany Žakaroviec zatiaľ najlepší zápas na súperovej pôde v jesennej časti. Keď premietneme percentuálne držanie lopty je to 55:45 v prospech hostí. Už v 8. minúte Hrobko nastrelil brvno. V 24. minúte sólo Hritza domáci brankár iba z námahou zneškodnil. Prvá šanca domácich v 29. minúte skončila vo Vaňovej sieti a hneď z ďalšieho útoku sa nováčik radoval po druhýkrát a to po totálnej chybe prvého obrancu Žakaroviec. Druhý polčas bol vernou kópiou prvého. Hostia mali územnú prevahu, ale boli to opäť domáci, ktorí po individuálnej akcii ich najlepšieho hráča Nagyho zvýšili na 3:0. V 80. minúte za údajný faul na domáceho hráča zvýšila Košická Nová Ves na rozdiel štyroch gólov z pokutového kopu. Tri minúty pred koncom Hritz svojim gólom korigoval výsledok a v 90. minúte Danielis zblízka mieril iba do žrde. ŽAKAROVCE: Vaňo Janiga, Hrobko, Beľuško Ďorď, Jančík, Diro, Slovinský, Hritz Švarc, Garčár, striedal: Danielis.

Ľ. MARCINKO

NÁLEPKOVO RUDŇANY 6:2 (3:0)

Domáci už nastúpili proti kvalitnému súperovi (už bez trénera Benka) s Holečkom a Soveľom, ktorí priniesli do hry viac istoty a bojovnosti. Od začiatku hrali Nálepkovčania s veľkým nasadením. Viac sa hra odvíjala pred bránou hostí a v 25. minúte už bolo 3:0, keď presne namierili dvakrát Soveľ a raz Kuchár. Aj po prestávke pokračovali domáci v nasadenom trende a po dvoch pekných góloch Vozára skóre narástlo na 5:0. Hostia sa nevzdávali, pridali na dôraze a po nedorozumeniach v domácej obrane znížili Slameným a Hudáčkom na 5:2. Domáci sa však skoro spamätali a dohrali zápas vo veľkej pohode, Šahin pridal šiesty gól. Rudnianci bez trénera pôsobili unaveným dojmom. NÁLEPKOVO: Daniel Göllner, Holečko, Varga Turčan, Plachetka, Kuchár, Bendík, Vozár Soveľ, Dunka, striedali: Šahin, Šrenkel, Kiššák.