Pondelok, 8. marec, 2021Meniny má Alan, Alana

Frustrovaný Crosby sa zatiaľ necíti úplne v poriadku

SITA|Publikované 25. jan 2011 o 12:16

Kanadský hokejista Sidney Crosby podľa vlastných slov utrpel vážny otras mozgu, keď v úvode roka inkasoval v zápasoch s Washingtonom a Tampou Bay dva nepríjemné údery smerom na hlavu.

PITTSBURGH.

Hviezda Pittsburghu z tohto dôvodu vynechá aj víkendový Zápas hviezd v Caroline. Crosby urobil pri liečbe značný pokrok, ale nie až taký, ako by si predstavoval.

"Lekári hovoria o ľahšom otrase mozgu, ale neviem, či je to naozaj správne pomenovanie. Je to veľmi vážna vec. Frustruje ma, že nemôžem hrať," povedal Crosby.

Útočníkovi Penguins dali fanúšikovia v hlasovaní o Zápas hviezd najviac hlasov. V Raleighu sa však napokon nepredstaví, keďže stále cíti bolesti hlavy. "Nemôžete robiť prakticky nič. Zo začiatku som nemohol poriadne pozerať ani televíziu, bolela ma hlava. Teraz sa to už dá. Deň bez bolesti hlavy je jedna z vecí, ktoré človek považuje za samozrejmé ako šoférovanie," rozviedol Crosby.

Autor víťazného gólu na zimných olympijských hrách vo Vancouvri zatiaľ nemá presný termín, kedy by sa chcel vrátiť do zostavy. Počas zdravotnej prestávky prišiel o vedenie v tabuľke produktivity.

Súvisiace články