Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Fričovce sú prvé o skóre

Hermanovce zaváhali. Potkli sa v Janove. (Autor: Ján Fenčák)
Sportnet|Publikované 27. aug 2012 o 22:00

Futbalové súťaže ObFZ Prešov pokračovali ďalším kolom.

I. trieda, 5. kolo: Janov – Hermanovce 3:2, Fričovce – Miklušovce 3:1, Demjata – Dubovica 1:1, Petrovany – Torysa 6:1, Nemcovce – Ražňany 5:1, Kojatice – Haniska 4:0 , Chmin. N. Ves – Peč. N. Ves 2:0, M. Šariš – V. Šebastová 1:0.

Tabuľka

1. Fričovce 5 4 0 1 14:8 12
2. Hermanovce 5 4 0 1 13:7 12
3. M. Šariš 5 4 0 1 11:6 12
4. Demjata 5 3 1 1 16:7 10
5. Petrovany 5 3 1 1 18:10 10
6. Peč. N. Ves 5 3 0 2 13:12 9
7. Kojatice 5 3 0 2 11:10 9
8. Dubovica 5 2 2 1 17:8 8
9. Nemcovce 5 2 1 2 9:9 7
10. Torysa 5 2 0 3 16:18 6
11. Miklušovce 5 2 0 3 10:16 6
12. Janov 5 1 2 2 12:18 5
13. Vyš. Šebastová 5 1 1 3 6:10 4
14. Ch. N. Ves 5 1 0 4 7:14 3
15. Ražňany 5 0 2 3 7:15 2
16. Haniska 5 0 0 5 4:16 0

II. trieda, 4. kolo: Široké - Jarovnice 8:0, Žehňa - Ostrovany 5:1, Šar. Sokolovce - Poloma 6:0, Brezovica - Lipníky 0:5, Jakubovany - Drienov 1:3, Lipany B - Žipov 4:0, Sedlice - Kapušany 4:1.

Tabuľka

1. Žehňa 4 4 0 0 20:4 12
2. Lipany B 4 4 0 0 17:3 12
3. Žipov 4 3 0 1 8:4 9
4. Lipníky 4 2 1 1 10:5 7
5. Šar. Sokolovce 4 2 1 1 9:4 7
6. Ostrovany 4 2 1 1 9:9 7
7. Kapušany 4 2 0 2 11:8 6
8. Drienov 4 2 0 2 9:9 6
9. Sedlice 3 1 1 1 5:8 4
10. Široké 3 1 0 2 11:6 3
11. Jarovnice 4 0 2 2 5:15 2
12. Jakubovany 4 0 1 3 3:12 1
13. Poloma 4 0 1 3 3:18 1
14. Brezovica 4 0 0 4 0:15 0

III. A trieda, 3. kolo: Ličartovce - Radatice 4:1, Ľubotice B - Ruská N. Ves 4:3, Lemešany - Tulčík 0:2, Kokošovce - Rokycany 3:1, Šar. Bohdanovce - Chmeľov 3:1, Dulová Ves - Svinia 12:0.

Tabuľka

1. Dulová Ves 3 3 0 0 18:0 9
2. Šar. Bohdanovce 3 3 0 0 12:3 9
3. Tulčík 3 2 0 1 7:4 6
4. Ľubotice B 3 2 0 1 11:9 6
5. Lemešany 3 1 1 1 6:6 4
6. Radatice 3 1 1 1 7:9 4
7. Chmeľov 3 1 0 2 8:6 3
8. Ličartovce 3 1 0 2 6:8 3
9. Rus. N. Ves 3 1 0 2 6:8 3
10. Kokošovce 3 1 0 2 4:6 3
11. Rokycany 3 1 0 2 7:11 3
12. Svinia 3 0 0 3 2:24 0

III. B trieda, 4. kolo: Víťaz - Ovčie 2:1, Brezovička - Hrabkov 3:2, Medzany - Terňa 2:3, Rožkovany - Jakubova Vôľa 8:0, Krásna Lúka - Gregorovce 0:3, Uzovský Šalgov - Kamenica 2:0.

Tabuľka

1. Gregorovce 4 4 0 0 12:2 12
2. Uz. Šalgov 4 3 0 1 11:1 9
3. Terňa 4 3 0 1 15:7 9
4. Rožkovany 4 2 0 2 12:5 6
5. Krivany 2 2 0 0 9:2 6
6. Kamenica 4 2 0 2 7:7 6
7. Kr. Lúka 4 2 0 2 4:5 6
8. Brezovička 4 2 0 2 5:12 6
9. Ovčie 3 1 0 2 6:8 3
10. Medzany 4 1 0 3 7:11 3
11. Víťaz 3 1 0 2 2:11 3
12. Hrabkov 3 0 0 3 3:12 0
13. Jakubova Vôľa 3 0 0 3 2:12 0

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.