Sobota, 31. júla, 2021Meniny má Ignác

Frederikshavnu sa do Litvy nechcelo, Hrčková sa teší domov

TASR|17. sep 2001 o 17:38

Kodaň 17. septembra (TASR) - V úvodnom kole dánskej hádzanárskej ligy sa stretol majstrovský GOG Gudme s klubom slovenskej reprezentačnej spojky Ingrid Hrčkovej Fox Team Nord Frederikshavn, s ktorým...

Kodaň 17. septembra (TASR) - V úvodnom kole dánskej hádzanárskej ligy sa stretol majstrovský GOG Gudme s klubom slovenskej reprezentačnej spojky Ingrid Hrčkovej Fox Team Nord Frederikshavn, s ktorým bude slovenský majster zo Slovana Dusla Šaľa bojovať o postup do 3. kola Pohára EHF. Gudme októbrového súpera Šale deklasovalo o 10 gólov, Hrčková strelila do jeho bránky dva góly.

Práve s GOG by sa chemičky stretli v 2. kole Ligy majstrov v prípade, ak by im v sobotu postup cez litovský Eastcon AG Vilnius neušiel v záverečných minútach stretnutia.

"Predstavitelia klubu však prekvapujúce vyradenie Šale veľmi privítali, lebo do Litvy sa im vôbec cestovať nechcelo," informovala Hrčková a pokračovala: "Ťažko ešte hodnotiť šance na postup. My máme mladé družstvo, ktoré sa len spoznáva. Na druhej strane sa Šaľa oslabila o Vlčkovú a Dubajovú. V každom prípade sa ale veľmi teším na návrat na Slovensko."

Prvý zápas bude na programe v Dánsku 6. októbra, odveta v Šali bude o týždeň neskôr.

Súvisiace články