Sobota, 27. február, 2021Meniny má Alexander

Foremo zvalcovalo Čirč

Sportnet|Publikované 2. dec 2008 o 00:00

STARÁ ĽUBOVŇA. Cez víkend pokračovala okresná liga vo futsale ďalšími zápasmi. Za zmienku stojí najmä vysoké víťazstvo jedného z favoritov, tímu

Forema, ktorý nastrieľal hráčom Čirča osemnásť gólov.

Výsledky - I. liga: Galacticos - Juno 92 3:1, góly: Hricko, Sikorjak, Tomčo - Straka, Foremo - Čirč 18:2, góly: Solotruk 6, Karaš 5, Matúš Mariančík 4, Kupec 3 - Maroš Pyda, Čatloš, Slovdach - Galacticos 1:1, góly: Martin Sivuľka - Tomčo, Tiamo - Calendula 5:2, góly: Maroš Mariančík, Dlugoš, Kuľanda, Dinis, Timko - Révay 2, Juno 92 - Čirč 4:0, góly: Drahovský 2, Jaceník, Straka, Junošport - Kyjov 2:4, góly: Sekelský 2 - Hudý 2, Sekerák, Ševčovič, Foremo - Ajax 5:0, góly: Karaš 2, Matúš Mariančík, Krajňák, Kupec, II. liga: Hopfgart - Fila 7:2, góly: Bednarčík 3, Polakovic 2, Polomčák, Bartkovský - Boško 2, Brezovica - Litmanová 0:5, góly: Ilčišák a Vasiľ Vislocký po 2, Jaroslav Rusiňák, Ľubotín - Red Devils 2:1, góly: Dávid Diňa, Hocľár - Ilčišák Michal, Slovdach 2 - Juno 2:3, góly: Novysedlák, Sontag - Nemergut, Pavlovský, Dudjak, Ľubotín - Fila 3:9, góly: Jozef Pekár 2, Fiamčík - Lampart 4, Boleš 2, Vira, Jasenik, Kunák, Slovdach 2 - Litmanová 2:5, góly: Bujňák 2 - Lukáš Ilčišák a Folvarčík po 2, Vasiľ Vislocký, Bayern - Red Devils 4:2, góly: Hovančík 2, Marko, Imrich - Hanzes, Knapik.

I. liga

1. Foremo330026:49

2. Galacticos32108:37

3. Tiamo22009:46

4. Slovdach21105:34

5. Kyjov21016:53

6. - 7. Juno 923 1 0 27:73

Junošport21018:83

8. Calendula 20023:90

9. Ajax20022:90

10. Čirč30038:260

II. liga

1. Litmanová22005:36

2. Hopfgart11007:23

3. Bayern11004:23

4. Fila21011:103

5. Brezovica21016:63

6. Juno210 14:83

7. Ľubotín2101 5:103

8. Red Devils21013:63

9. Slovdach220024:80

* * *

Najbližší program: sobota - II. liga: 16.15 hod.: Hopfgart - Brezovica, 17.00: Bayern - Ľubotín, I. liga: 17.45: Juno 92 - Kyjov, 18.30: Ajax - Slovdach, 19.15: Calendula - Foremo, nedeľa - II. liga: 15.00: Litmanová - Hopfgart, 15.45: Fila - Juno, 16.30: Slovdach 2 - Red Devils, I. liga: 17.15: Tiamo - Slovdach, 18.00: Čirč - Galacticos, 18.45: Foremo - Junošport.

Súvisiace články