Nedeľa, 24. októbra, 2021Meniny má Kvetoslava

Fiodorovov otec nabáda syna, aby opustil Detroit

TASR|5. jún 2003 o 22:42

Moskva 5. júna (TASR) - Otec ruského hokejistu Sergeja Fiodorova Viktor nabáda svojho syna, aby opustil klub zámorskej NHL Detroit Red Wings, v ktorom ...

Moskva 5. júna (TASR) - Otec ruského hokejistu Sergeja Fiodorova Viktor nabáda svojho syna, aby opustil klub zámorskej NHL Detroit Red Wings, v ktorom pôsobí už 13 sezón.

"Nemá zmysel, aby Sergej zostal v klube, kde nevedia dostatočne oceniť jeho služby. Najlepšie by urobil, ak by odišiel z Detroitu. Podľa mojich informácii v rokovaniach o novom kontrakte s Red Wings nedošlo k žiadnemu progresu a 1. júla sa Sergej pravdepodobne stane neobmedzeným voľným hráčom. V tom prípade ho budem nútiť, aby zmenil dres," povedal Fiodorovov otec.

V minulosti sa Viktor Fiodorov neraz vyjadroval kriticky na adresu trénerov "červených krídel" i vedenia klubu za spôsob, akým sa správajú k jeho synovi. Sergej Fiodorov získal v roku 1994 najcennejší individuálny honor Hart Trophy pre najužitočnejšieho hráča základnej časti a trikrát zdvihol nad hlavu Stanleyho pohár (v rokoch 1997, 1998 a 2002).

mv ph

Súvisiace články