Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Ferjaková vyhrala turnaj

Víťazi kategórií. (Autor: archív klubu)
Pavel Andraščík|Publikované 13. sep 2016 o 22:00

Na dvorcoch 1. TK Humenné sa konal tenisový turnaj do 10 rokov dievčat a chlapcov.

HUMENNÉ. Prvú víkendovú sobotu v septembri sa na dvorcoch 1. TK Humenné konal tenisový turnaj detí do 10 rokov dievčat a chlapcov.

Turnaja sa zúčastnilo 22 dievčat a 12 chlapcov z jedenástich tenisových klubov zo Slovenska. 1. TC Humenné reprezentovalo osem dievčat: Z. Bickovčinová, K. Ďurianová, K. Ferjaková, A. Gajdošová, A. Hnatová, E. S. Hubová, Z. Semanová a S. Straková a traja chlapci: F. Goffa, L. Lipa a T. Titko.

V kategórii dievčat v silnej konkurencii sa do finále prebojovala domáca tenistka K. Ferjaková, ktorá porazila L. Kozmovú TK Mladosť Košice a stála sa víťazkou turnaja.

V kategórii chlapcov sa víťazom stal Matúš Vateha z TK WLP Bardejov, ktorý vo finále porazil svojho rovesníka R. Pavliščíka z Tenisovej akadémie Prešov.

V cene útechy Humenčan T. Titko obsadil prvé miesto, K. Ďurianová druhé miesto, L. Lipa, E. Hubová a S. Straková všetci tretie miesto. Bolo to vydarené športové podujatie.

Autor: Pavel Andraščík