Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Fenomenálny Jaromír Jágr zavíta do Humenného!

Sportnet|Publikované 30. dec 2002 o 23:00

Humenné, Washington - Nie je to tak dávno, čo do vitríny HKM Humenné pribudol dres fenomenálneho hokejistu Jaromíra Jágra. Ako sa nám podarilo

zistiť, v blízkej budúcnosti plánuje tento útočník Washingtonu Capitals zavítať do Humenného a pri tejto príležitosti odohrať benefičné stretnutie. Nastúpiť by mal v drese druholigového HKM proti zatiaľ neurčenému súperovi. Ale aby nemali domáci priveľkú výhodu, Jágr nastúpi v obrane! Najzaujímavejšie však je, že obrannú dvojicu s ním bude tvoriť jeho priateľka, slovenská modelka, Andrea Verešová. "Jaromír sám prejavil záujem prísť sem a bližšie tak spoznať klub i naše mesto. Dopočul sa o tom, že sme dostali jeho dres a keďže má srdce na pravom mieste, sám sa ponúkol, že sem príde odohrať benefičný duel, z ktorého výťažok pôjde na charitu," vysvetlil prezident HKM Humenné Jaroslav Suchý, ktorý je presvedčený, že aj keby mal humenský zimný stánok desaťtisícovú kapacitu, nestačil by pokryť obrovský záujem fanúšikov. Pre kladnianskeho rodáka a dvojnásobného víťaza Stanley cupu v drese Pittsburghu Penguins to síce nebude prvý duel na slovenskej pôde, množstvo ich u nás odohral ešte ako mládežník či člen Jágr tímu, ale po prvýkrát sa s ním na ľade predstaví jeho priateľka Andrea Verešová. "Dlho nad tým uvažovali, ale keďže sa Andrea v mladosti venovala krasokorčuľovaniu a má teda s ľadom bohaté skúsenosti, rozhodla sa, že nastúpi v obrannej formácii so svojim priateľom. Jeho prehľad a jej ženskú prešibanosť určite len tak ľahko nikto neprekoná. Už sa nevieme dočkať," prezradil J. Suchý. V súvislosti s touto akciou sa zbierka dresov popredných hokejistov v Humennom ešte rozšíri. Po spomínanej benefícii pod Vihorlatom v nej totiž ostane nielen ďalší Jágrov a Verešovej dres, ale šarmantná Žilinčanka prisľúbila, že na pamiatku jej vôbec prvej návštevy Zemplína, nechá Humenčanom aj zatiaľ nezistené časti jej súkromného odevu.

Upozornenie

Keby sa vám náhodou materiál zdal až príliš reálny, netreba zabudnúť, že je dnes Silvester. Podobnosť uvedenej fikcie s reálnymi skutočnosťami je naozaj iba náhodná.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.