Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Favorit sa odpútal neskôr

Sportnet|Publikované 8. mar 2009 o 23:00

KOŠICE. Hráčky BSS Košice hostili Prešov. Víťazstvo hostiteliek 72:46 sa rodilo postupne, keď vysokoškoláčky dlho nepríjemne kopali až v 27. min po

trojbodovom koši Slimákovej vyhrávali o trinásť bodov (36:23).

Po stretnutí sme oslovili oboch kormidelníkov.. Tréner domácich Vladimír Karnay k duelu poznamenal: "Naše víťazstvo je viac než zaslúžené, žiaľ v prvom polčase sme hrali nekoncentrovane, a aj keď sa nám darilo v defenzíve nedokázali sme sa dostatočne presadiť bodovo. Až v poslednej štvrtine sme ukázali na čo máme a čo sme mali hrať od úvodu. Teraz sme už ale mysľou na našom najbližšom dueli s Popradom."

Jeho náprotivok tréner vysokoškoláčok Jaroslav Bizup na margo duelu povedal. "Moje zverenkyne bojovali, žiaľ mali sme nízku úspešnosť streľby, a výsledkom bol aj fakt, že aj keď sme si vytvárali strelecké pozície tie sme nedokázali zužitkovať. Aj tak môžem dievčatá za prvé tri štvrtiny určite pochváliť a škoda tej poslednej paťminútovky, tam sme dostali zbytočné koše, po našich kiksoch a tak nakoniec výsledok celkom určite neodzrkadľuje dianie na ihrisku."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.