Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Fanúšikovia dostali valentínske darčeky od volejbalistov

Bubny na čele. Členovia „Chemes fans“ nemohli na akcii chýbať. (Autor: peso)
Sportnet|Publikované 17. feb 2014 o 23:00

Volejbalisti Chemesu Humenné spojili oslavy víťazstva v Slovenskom pohári s Valentínom.HUMENNÉ. V piatok, 14. februára, sa slávil sviatok sv. Valentína. Milé prekvapenie pre svojich fanúšikov pripravil aj klub VK Chemes Humenné.

Konali sa oslavy zisku Slovenského pohára 2013/2014 spojené s viacerými prekvapeniami. Bolo to vydarené popoludnie.

Sprievod bubnov

V piatok je väčšina z nás v očakávaní víkendu, tentokrát sa však priaznivci volejbalu tešili už na valentínske popoludnie.

Volejbaloví priaznivci, fanúšikovia či možno iba náhodní pozorovatelia – zvedavci sa pomaly začali schádzať, aby o tretej popoludní začuli známe bubnovanie sprevádzané skandovaným „Chemes, Chemes“.

To už zhruba dvadsať členov fanklubu v bielych tričkách viedlo sprievod, ktorý tvorili hráči i realizačný tím ŠK Chemes Humenné.

Príchod bol slávnostný za sprievodu slova volejbalového moderátora Mikiho Kurtyho a svetoznámej pesničky We are the champions od skupiny Queen.

Štedrá prémia

Prvý darček dostali volejbalisti. Slova pri mikrofóne sa ujal Ján Molnár, hlavný predstaviteľ generálneho sponzora klubu.

Poďakoval sa volejbalistom za úspech v Slovenskom pohári a ako formu vďaky im odovzdal symbolický finančný šek s hodnotou päťtisíc eur.

Na oplátku venoval kapitán Milan Mizerák mecenášovi humenského volejbalu dres s číslom 111 a šiltovku s podpismi hráčov i realizačného vedenia kádra ŠK Chemes Humenné.

Podpisy či fotenie

Odhadom sa pod veľkým stanom počas dvoch hodín premlelo zhruba tristo volejbalových priaznivcov.

Mladí ešte v sprievode rodičov, teenegeri alebo aj dospeláci. Tí všetci sa prišli pozrieť na oslavy víťazov Slovenského pohára, väčšina však mala eminentný záujem aj o ďalšie formy darčekov. Začala sa autogramiáda.

Klub pripravil pre všetkých priaznivcov podpisové karty. Tí, ktorí mali viac šťastia, získali šiltovky či klubové šály.

Niektorí si však priniesli vlastné tričká a podpisy chemesákov lovili tiež. A hráči, tréneri boli všetkým k dispozícii. Tak na podpisovanie, ako aj na fotenie s trofejou.

Po slávnosti video

Pomaly sa už stmievalo, blížila sa sedemnásta hodina. Valentínske volejbalové oslavy ŠK Chemes Humenné sa blížili k záveru, davy verejnosti pomaly redli.

Hráči ale nemali nasmerované domov. Záver dňa strávili pri videu. Nesledovali však zábery zo svojich osláv zisku Slovenského pohára 2013/2014, ale taktickou prípravou sledovali ďalšieho súpera.

Tentokrát ich v sobotu čakal extraligový nováčik z Prievidze. Na Hornej Nitre sa chemesáci predstavili v dobrom svetle a slová trénera Vlkolinského aj pri taktickej piatkovej porade na druhý deň pretavili do výsledku. Vyhrali 3:0.


Autor: Sportnet

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.