Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

F. Hossa: O posilnení kádra uvažujeme

Sportnet|Publikované 11. dec 2006 o 23:00

Poprad - Vedeli sme, aký zápas nás v Poprade čaká. Hralo sa o šesť bodov a preto sme sa na to dobre pripravili. Samozrejme, že nám pomohlo aj

piatkové víťazstvo nad Slovanom. Aj keď chlapci boli dosť unavení, povedali sme si, že do tohto zápasu dáme pred prestávkou všetko. Som veľmi spokojný s výkonom celého mužstva, uviedol po víťaznom zápase 33. kola hokejovej extraligy v Poprade tréner Nitry Ivan Dornič.

Domáci lodivod František Hossa (na snímke vpravo) opäť nemal dôvod k spokojnosti. Výsledok zápasu ovplyvnil zlý úvod, ktorý sme mali. Priebeh stretnutia naznačoval našu útočnú snahu, no s minimálnym efektom. Pomer striel na bránu hovorí za všetko. Brankár Nitry skutočne chytal skvelo a držal svoj tím nad vodou. Za snahu, tým hráčom, ktorí do toho dali srdce, musím poďakovať, tí ostatní sa nad tým musia zamyslieť. Nedá sa nič robiť, aj taký je hokej a aj takéto stavy v ňom sú. Teraz nás čaká prestávka, počas ktorej sa v Poprade bude tvrdo pracovať. V prvom rade je to fyzická obnova síl, aby sme sa dostali do hernej pohody. Niektorí hráči musia získať herné sebavedomie, aby sa to prejavilo hlavne v útočných fázach a góloch, naznačil F. Hossa, ktorý potvrdil, že od vedenia klubu bude žiadať určité posilnenie kádra.

Určite sa o určitých veciach uvažuje a je to vecou jednania. Počas prestávky je na to samozrejme väčšia možnosť. Uvidíme, čo sa nám podarí vybaviť, poznamenal popradský kouč, ktorému v stretnutí proti Nitre chýbali dvaja chorí útočníci Piatak a Jasovský. Tretiu tretinu, podobne ako v súboji proti Košiciam nedohral Škovira. Prečo, kvôli nespokojnosti s jeho výkonmi? Mal aj nejaké zranenie a preto sa v poslednej tretine z prvej formácie stiahol, stručne zdôvodnil F. Hossa.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.