Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

F. Halás: "Káder je už rad rokov pokope, ostáva veriť, že sa dočkáme radosti"

Sportnet|Publikované 20. sep 2002 o 22:00

Soľ - Piata futbalová liga, riadená Východoslovenským futbalovým zväzom, má zajtra na programe siedme kolo. V severo-východnej skupine sa v ňom okrem

iných stretnú v priamom súboji hráči Svidníka B a Soli. Výhodu domáceho prostredia bude mať prvý menovaný tím, my sme v telefonickom rozhovore pre Prešovský denník Korzár oslovili tajomníka hostí Jozefa Halása. " Do okresného mesta pôjdeme uhrať pre nás čo najprijateľnejší výsledok," prezradil na úvod rozprávania náš spolubesedník. Na otázku, či by nemohol svoje slová o čosi viac konkretizovať povedal: "Prijateľný rezultát znamená získať bod, možno tri, no trebárs tiež neodísť domov s hanbou. Hostitelia majú silný káder, navyše sa môžu posilniť niektorými hráčmi z A mužstva".

Po šiestich stretnutiach vám patrí aktuálna deviata priečka. Mohlo to byť možno o čosi lepšie, no v ostatnom kole ste stratili po prvýkrát body pred vlastným obecenstvom... "Máte pravdu. S Hažínom sme remizovali 1:1, no nedá mi aby som pri tej príležitosti nespomenul strážcov pravidiel. Pískali neobjektívne, dopustili sa mnohých chýb".

Do konca súťaže je ešte dosť času, aj na naplnenie cieľov, s ktorými ste vstúpili do tejto sezóny. Môžete čitateľom o nich prezradiť o čosi viac? "O konkrétnych cieľoch sme pred úvodných duelom ročníka nehovorili. Môžem však povedať, že príprava splnila naše očakávania. Pohyb v kádri nebol veľký, rošády sme robili iba v strede poľa. Na výmenu za Gritersa odišiel do Čierneho nad Topľou Leško, z Vranova sme získali na hosťovanie Sopka. Ako som už skôr uviedol, ide o záložníkov. Káder teda ostal v podstate pokope, ostáva nám len dúfať, že zohratosť chlapcov sa po nejakom čase prejaví a dočkáme sa výraznejších výsledkov. Zaslúžil by si to isto už aj tréner seniorov Pavol Nemčík, ktorý pôsobí pri tomto mužstve snáď už desať rokov," dodal na záver rozprávania tajomník FK Soľ J. Halas.

Z aktuálnej tabuľky:

4. Svidník B 6 4 2 0 12:1012

9. Soľ622210:108

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.