Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Expotech zatiaľ bezpečne na čele

Sportnet|Publikované 8. nov 2002 o 23:00

Košice - Počas týždňa rozohrali v košickej lige sálového futbalu stretnutia 7. a 8 kola, pričom o najvyššie víťazstvo sa postarali hráči Banky v

súboji s Kondorom. Jeho hráči nestačili na dobre hrajúceho súpera a inkasovali desať gólov. Na začiatku sezóny hrá v dobrej pohode Expotech, ktorý si po hladkom víťazstve nad KVP upevnil vedúcu priečku v tabuľke. Včera boli programe tieto stretnutia Malomter Koreko, Traum metall Alko 92, Piráti Robkerk, Delta fans KVP, Izolex Plzenská hospoda, avšak sa skončili po našej uzávierke. Posledným stretnutím spomínaného dvojkola je súboj Legionárov s Deltou fans.

Výsledky 7. a 8. kola: Banka - Kondor 10:3 O osude stretnutia rozhodli hráči Banky už do prestávky. Po rýchlych a presnými kombináciami rozleptala obranu súpera. Góly: Papáč 3, Béreš 3, Krištof 2, Jakab 2 - Haraksín 2, Ivanišin.

QT Športhala - PČSP 4:0 - Športhala využila neprítomnosť viacerých kľúčových hráčov PČSP a bez problémov získala tri body. Góly: Kovalčík, Palfi, Ščobík, Rusnák.

Universitas - Juh 4:0 - V tomto zápase sa čakal úplne vyrovnaný boj, ale mladíci Universitasu zahrali výborne a už v polčase bolo jasné, kto si pripíše do tabuľky dôležité body. Góly: Barényi 2, Kubej, Mihók.

Donatus - Kondor 6:3 - Na dôležitý zápas sa lepšie pripravil Donatus, ktorý od počiatku diktoval tempo hry a nemýlil sa ani v koncovke. Hráči Kondoru ako nováčik zatiaľ postupne zbierajú skúsenosti, ktoré určite zúročia v nasledujúcich zápasoch. Góly: Semanko 3, Babarák, Burkus, Fekete - Petrov, Haki, Pribičko.

Malomter - Slovnatic 5:1 - Malomter konečne vyhral, lebo zabrali tradiční ťahúni Sirotňák a Urban. Slovmatic, ktorý nastúpil aj s posilami Rzepielom a Pavúkom, hral veľmi aktívne, vypracoval si aj viacero gólových šancí, ale ich premieňanie bolo žalostné. Góly: Sirotňák 2, Bugár, Kyjovský, Huszty Kobinda.

Expotech - KVP 8:2 - Expotech aj bez reprezentanta Rusinka, nemal so súperom problémy a zaslúžene vyhral. Upevnil si vedúce postavenie v tabuľke a jeho hráč Gliganič zvýšil svoj náskok v tabuľke strelcov. Góly: Gliganič 4, Boldiš 2, Fedák, Maďarik Pauco, Navrátil.

Banka Plzenská hospoda 3:3 -Vynikajúci zápas dvoch vyspelých družstiev sa napokon skončil spravodlivou remízou, aj keď Plzenská dvakrát viedla. Góly: Králik, Béreš, Krištof - Leško, Murňák, Kaleja.

Alko 92 - Robkerk 3:3 Výborný zápas s množstvom šancí na oboch stranách. Robkerk vyrovnával Wantrubom 2 minúty pred koncom s priameho kopu. Góly: Antony, Béreš, M. Marinčák - Urban 2, Wantriba.

Traum metal - Juh 8:4 - Zmena kádru i názvu Kapitálu prospela a tak začal Traum metall písať svoju históriu prvým víťazstvom. Výborne zahral Bečka i strelec R. Koch. Góly: R. Koch 4, Bečka 2, Sabovčík, Kováč - Kolodzej 2, Srvatka, Kolesár.

Legionári - QT Športhala 5:2- Jeden z najlepších zápasov sezóny rozhodli favorizovaní Legionári až v druhom polčase, keď využili menšiu koncentráciu súpera a za dve minúty zmenili stav z 2:2 na 4:2. Športhale tradične výborne zachytal Olha, v poli hrali dobre Beer a Pulik. Góly: Majný 2, J. Palkovič 2, Ungvölgyi Pulik, Beer.

KVP - Kondor 4:2 - KVP začalo v pohode a viedlo 2:0. Potom sa zranil Lacko, súper znížil a odvtedy nastalo herné trápenie a obava o konečný výsledok. Góly: Baláž, Lacko, Miščo, Mikulák - Pribičko, Vágner.

Universitas - Donatus 4:1 - Vo vyrovnanom zápase rozhodol individuálny výkon Horizrala, ktorý strelil prvý gól z priameho kopu a na ďalšie tri nezištne prihral spoluhráčom. Góly: Kubej 2, Horizbal, Vantara Mihók.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.