Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

EUROLIGA "35"

Sportnet|Publikované 11. nov 2005 o 23:00

V Michalovciach majú ligu veteránovJaroslav ČÚRNYMichalovce - Zajtra sa v Michalovciach začína druhý ročník "Turnaja OZMF Michalovce 2005/06 v

V Michalovciach majú ligu veteránov

Jaroslav ČÚRNY

Michalovce - Zajtra sa v Michalovciach začína druhý ročník "Turnaja OZMF Michalovce 2005/06 v malom futbale v hale družstiev zložených z hráčov nad 35 rokov. Do súťaže sa celkovo prihlásilo sedem družstiev, čo je o dva menej ako v predchádzajúcom premiérovom ročníku.

Ako sme už spomenuli, štart súťaže bol stanovený na nedeľu 13.11.2005 o 16.00 h, pričom všetky stretnutia druhého ročníka tejto súťaže sa budú hrať v starej športovej hale v Michalovciach. Hracími dňami budú nedele v časoch od 16.00 h až do 18.40 h. Riadiacim orgánom súťaže sú v podstate vedúci mužstiev všetkých zúčastnených tímov a v ich mene nám Gabriel Hreščák na margo zajtrajšieho štartu súťaže povedal. "Už dávnejšie sme sa pohrávali s myšlienkou organizovania špeciálnej súťaže pre skôr narodených. V Michalovciach majú pomerne dobrú tradíciu súťaže v malom futbale, no pre veteránov čosi podobné chýbalo. Vlani sa súťaž medzi hráčmi i športovou verejnosťou ujala, nuž sme sa podujali zorganizovať aj druhý ročník," vysvetlil G. Hreščák a dodal, že na rozdiel od vlaňajška, keď platili aj výnimky pre isté skupiny hráčov pod 35 rokov, je tentoraz súťaž verná svojmu názvu.

Na rozdiel od klasických súťaží v malom futbale organizovaných pod hlavičkou Oblastného zväzu malého futbalu sa Euroliga 35 odohrá v starej športovej hale v Michalovciach. Pre znalých pomerov je to jasný signál kultúrnejšieho prostredia a teda i zaujímavejších športových zážitkov. "Vedenie tohto športového stánku nám ponúklo výhodné podmienky na prenájom, a tak sme sa rozhodli rovnako ako vlani uprednostniť túto športovú halu. V minulom ročníku mali jednotlivé zápasy celkom slušnú návštevnosť a my všetci pevne veríme, že teraz to bude ešte lepšie," dodal na záver G. Hreščák.

Najbližší program s obsadením R: - nedeľa 13.11. - 1. kolo (rozhodcovia R. Pavlov a R. Ondič): 16.00: STS - SK Medigan, Tempus má voľno, 16.55: MEZ servis - Young boys, 17.50: FC Kláštorka - Inštala centrum. Všetky tieto stretnutia sa hrajú v starej športovej hale v Michalovciach pri nemocnici.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.