Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Dvojzápas a reprezentácia v THA

Sportnet|Publikované 24. okt 2012 o 22:00

Po včerajšku, keď Tatran Prešov hral slovenskú extraligu s Novými Zámkami, bude najbližšia sobota v Tatran handball arene dejiskom premiérového dvojstretnutia.

PREŠOV. Po včerajšku, keď Tatran Prešov hral slovenskú extraligu s Novými Zámkami, bude najbližšia sobota v Tatran handball arene dejiskom premiérového dvojstretnutia.

Slovenský majster sa stretne so súpermi z dvoch národných súťaží. O 15.30 hodine začne stretnutie 11. kola Tipos extraligy Prešov – Topoľčany, o 18. h je na programe zápas 7. kola SEHA League Tatran Prešov – Sloga Doboj. Vedenie prešovského klubu už oznámilo, že vstupné na tieto dva sobotňajšie zápasy bude jednotné 5 eur.

V Prešove však už predávajú aj vstupenky na medzištátny kvalifikačný zápas hádzanárov o postup na ME 2014 v Dánsku, Slovensko – Maďarsko, ktorý sa uskutoční v nedeľu 4. novembra 2012 od 17. hodiny v THA. Vstupenky v cene 6 eur sa dajú zakúpiť od pondelka do piatka od 14. do 18. hodiny na recepcii Tatran handball areny.

K dispozícii však budú aj v pokladnici vynoveného stánku prešovských hádzanárov pred spomenutými sobotňajšími duelmi s Topoľčanmi a Dobojom.

Dávame do pozornosti, že permanentné vstupenky a voľné vstupy, vydané Tatranom Prešov na sezónu 2012/2013, platia aj na medzištátnu hádzanú.


Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.