Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Dvojtýždňová prestávka príde vhod

Sportnet|Publikované 18. sep 2007 o 22:00

BARDEJOV. V tretej futbalovej lige sa 10. kolo uskutoční až o necelé dva týždne a prestávku niektoré mužstvá túžobne očakávajú. Aktéri to potvrdili i

v dueli Bardejov - Turňa n/Bodvou (2:1). Ich prejav bol bez patričnej dávky atletickej vytrvalosti i kombinačnej zrelosti.

Viac prekvapilo vystúpenie Bardejova, ktorý neprehral už šesť stretnutí v rade, ale v sobotu sa nedokázal vzchopiť a ťahal za kratší koniec.

Kukulský: Sklamali, ktorým som veril

Kormidelník BŠK napriek víťazstvu po stretnutí netajil sklamanie: "Nenájde sa jeden hráč, ktorý odviedol výkon hodný tretej ligy. Som sklamaný najmä z tých, ktorým som veril, že potiahnú mužstvo a dajú mu fazónu. Stredovú formáciu súper prehral, nepracovala vôbec. Vpredu loptu nepodržia, zozadu nepríde prihrávka a potom je to už prekopávaná. Stalo sa, že hostia útočili i so stopérmi. Hlavne v druhom polčase to bola naša veľmi slabá hra. Hostia mali síce prevahu, ale jedinú šancu im Lukáč chytil. Musíme dobiť baterky, pripraviť chlapcov, ktorí dlhšie chýbali. Kendra, Luščák, Palša."

Cementári sa trápia na chvoste

"Nemôžem chlapcom odoprieť snahu bodovať, no pokiaľ poniektorí nebudú plniť pokyny a budú mať alibistický prístup, ťažko sa naháňať po výsledku," začal pohľad na výsledok i postavenie v tabuľke tréner Cementára Július Balta. Pri góloch robili chyby, neprikryli hráča, nechali odcentrovať a Pisárik s Kurtym trestali. "Bod sme si zaslúžili podobne ako v predchádzajúcich zápasoch v Brekove, Giraltovciach či Barci. Vonku dokážeme zahrať viac ako vyrovnane s každým. Pelegrin hrá predného stopéra so snahou vytvoriť silný stred a z toho môžeme ťažiť. Trénovanosť je na slabšej úrovni, no aj keď v tabuľke figurujeme naspodku, zápas ukázal, že patríme vyššie." A čo si myslí Balta o výkone Bardejova? "Som z nich mierne sklamaný. Čakal som, že sú to bývalí ligoví dorastenci. Až na dva góly nevymysleli cez zápas nič."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.