Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Dvakrát splatili nováčikovskú daň

Sportnet|Publikované 17. aug 2008 o 22:00

TEPLIČKA. Desať zástupcov má región Spiša v piatoligovej súťaži skupina J-Z. Nováčikom do partie je Teplička, ktoré nie tak dávno túto súťaž stabilne

hrávala. Včera mali po dlhých rokoch domácu premiéru. Tá však nedopadla v súboji s Margecanmi najlepšie.

Nevyužili šance

Pred týždňom siahali Tepličania po prekvapení v Krásnohorskom Podhradí, keď po polčase viedli 2:1, no nakoniec kruto splatili nováčikovskú daň a prehrali. Nešťastný zápas odohrali aj v nedeľu doma.

"Ťažko sa mi hodnotí zápas s Margecanmi. Hostia prakticky z minima vyťažili maximum. My sme nepremenili šance a tých bolo nielen na vyrovnanie, ale aj víťazstvo dosť. Nič sa nedeje, ideme ďalej!" povedal po spišskom derby stretnutí tréner Tepličky Jaroslav Novotný.

Je to rozdiel

Postup si Tepličania v oblastnej súťaži vybojovali bez väčších problémov. Ukazuje sa však, že piatoligová súťaž, to je už iná káva.

"Je tam rýchlejší pohyb, rýchlejšia hra ako v oblastnej súťaži. Plus my musíme dať do toho viac futbalového srdiečka, viac bojovnosti a popasovať sa o dobrý výsledok. Ak toto zlepšíme, tak môžu prísť aj prvé víťazstvá," zdôraznil Jaroslav Novotný. Či si jeho slová zoberú hráči k srdcu uvidíme v najbližšom kole, kedy sa predstavia v neďalekých Harichovciach.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.