Utorok, 19. októbra, 2021Meniny má Kristián

Dva góly Mariána Hossu, jeden gól Somíka, Švehla s dvoma asistenciami

TASR|2. apr 2003 o 08:13

New York 2. apríla (TASR) - V šiestich zápasoch zámorskej hokejovej NHL v noci na stredu sa dvoma gólmi do siete Bostonu Marián Hossa tesnejšie posunul ...

New York 2. apríla (TASR) - V šiestich zápasoch zámorskej hokejovej NHL v noci na stredu sa dvoma gólmi do siete Bostonu Marián Hossa tesnejšie posunul za vedúce trio Näslund (47), Bertuzzi, Hejduk (46) a svoje konto zvýšil už na 45. Gól zaznamenal aj Radovan Somík, ktorý pečatil výsledok zápasu Philadelphia - Columbus na 4:0 a dve asistencie si pripísal obranca Toronta Róbert Švehla v stretnutí s New Jersey.

Výsledky: NY Islanders - NY Rangers 2:2, Ottawa - Boston 3:2 (za domácich MARIÁN HOSSA 2+0), Philadelphia - Columbus 4:0 (za domácich SOMÍK 1+0), Washington - Florida 3:0, New Jersey - Toronto 2:3 po predĺžení (za hostí ŠVEHLA 0+2), Nashville - Anaheim 1:2 po predĺžení