Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Duatlonové majstrovstvá Slovenska družstiev v Krompachoch

Sportnet|Publikované 26. sep 2002 o 22:00

Krompachy Do rámca športovej časti programu blížiacich sa Krompašských trhov vhodne zapadnú aj pripravované Majstrovstvá Slovenska v duatlone

družstiev, ktoré budú zároveň 9. ročníkom Krompašského jarmočného duatlonu a Majstrovstvami okresov Spišská Nová Ves, Gelnica a Levoča v tomto málo známom, o to viac náročnom športovom odvetví.

Toto podujatie usporiada v dňoch 28. a 29. septembra z poverenia Slovenskej triatlonovej únie, TDM klub pri MŠK v Krompachoch v spolupráci s mestom Krompachy. V sobotu 28. septembra je plánovaný štart pretekov o 16. hodine od Základnej školy na Zemanskej ulici. V nedeľu odštartujú preteky o 10. hodine z Námestia slobody. Súťažiť sa bude v kategóriách dorastu, juniorov, mužov, žien, veteránov a družstiev. Štartovné pre mužov a ženy predstavuje 120 korún, dorast a veteráni 100 korún. Pre všetky kategórie pretekárov z okresov Spišská Nová Ves, Gelnica a Levoča predstavuje štartovný poplatok päťdesiatpercentnú zľavu. Obsahovou náplňou sobotňajšej časti pretekov sú disciplíny: beh (3 km), cyklistika (10 km) a beh na 2 km družstiev. V nedeľu je na programe beh na 5 km, cyklistika (18 km)a beh na 2,5 kilometra.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.