Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Druhopolčasový strelecký koncert Izolexu

Sportnet|Publikované 1. nov 2002 o 23:00

Košice - Piatym kolom pokračovala košická mestská liga v sálovom futbale. O najvýraznejšie víťazstvo sa postarali hráči Izolexu, ktorí zdolali KVP

vysoko 10:0. Za zmienku stojí ich strelecká produktivita v druhom polčase, keď strelili osem gólov.

Výsledky 5. kola: DONATUS - KOREKO 4:3 - V prvom polčase boli aktívnejší a úspešnejší hráči Koreka, keď viedli a zdalo sa, že sú na najlepšej ceste k zisku bodov. Po zmene strán sa však karta obrátila a v dramatickom závere lepšie zvládli koncovku hostitelia. Góly: Macko 2, Semanko, Fekete - Spišák 2, Dedinský.

IZOLEX - KVP 10:0 - Po vyrovnanom polčase viedol Izolex len 2:0, potom však súper nepochopiteľne odpadol a výsledkom je desiatka. Do tabuľky strelcov sa zapísal i hrajúci tréner Izolexu, bývalý reprezentant a Majster Európy Floro Horňák. Góly: Horňák 2, Radvák 2, Várady 2, Macej 2, Nagy, Čanda.

DELTA FANS - MALOMTER 6:0 -Ani v tomto zápase Delta nenašla premožiteľa a víťazstvo ju vynieslo na prvé miesto v tabuľke, rovnako ako aj Jendrichovského do trojice najlepších strelcov. Góly: Jendrichovský 2, Molnár 2, Hanko, Popovič.

LEGIONÁRI - MALOMTER 6:3 - V dohrávke podal Malomter lepší výkon, ale Legionári majú silný kolektív a ich cieľom je prvenstvo v celej lige. Góly: Gajdoš 3, Ungvolgyi 2, Majny - Urban 2, Huszthy.

BANKA - SLOVMATIC 5:2 - Banka aj bez svojho najlepšieho hráča Papáča si pomerne ľahko poradila s nováčikom, ktorému nové krásne dresy nepriniesli šťastie. Góly : Biroš 2, Králik, Krištof, Jakab - Sekula, Spurný.

PLZENSKÁ HOSPODA - JUH 1:1 - Stretnutie mali veľmi dobrú úroveň a súperi sa nakoniec body podelili. Góly : Závodník - Talpaš.

QT ŠPORTHALA - KAPITÁL 9:4 - Kapitál udržal do polčasu remízu 3:3,v druhom však nepochopiteľne otvoril hru a po rýchlych protiútokoch inkasoval. Streleckým hrdinom stretnutia sa stal Palfi so štyrmi gólmi. Góly : Palfi 4, Olha, Džurina, Kovalčík, Grutka, Ščobík - Kováč 2, Horňák, Sabovčík

PIRÁTI - UNIVERSITAS 3:3 - Piráti sa favorita nezľakli a v peknom zápase mali víťazstvo na dosah ruky. Góly : Zolák, Begáni, Brunacký - Horizral 2, Mihók.

PČSP - ROBKERK 4:2 -V dramatickom a bojovnom zápase zaslúžene vyhral PČSP nad silným súperom, keď sa konečne presadil v koncovke a vyvaroval sa tradičných chýb v obrane. Góly : Pida, Adamišin, Pillár, T. Cicman - Vaňuš, Šuster.

ALKO 92 - KONDOR 7:0 - Alko hrá momentálne výborne aj vďaka nováčikom, ktorých tréner Husz citlivo zaradil medzi skúsenejších. Góly : Marinčák 3, Gajdoš 3, Timko.