Druhé víťazstvo v príprave

Rozcvička. Rožňavskí hráči pred prípravným zápasom s Dobšinou. (Autor: zb)
Peter Podolinský|Publikované 8. feb 2016 o 23:00

Zimná príprava MFK Rožňava je v plnom prúde. Cez víkend hrali s Putnokom a Dobšinou.

ROŽŇAVA. Po sobotňajšom ťažkom zápase s maďarským Putnokom pôsobili v prvom polčase Rožňavčania unaveným dojmom. Nedokázali premeniť šance.

„V druhom polčase sme už hrali lepšie. Boli sme efektívnejší aj v zakončení. Mrzia zranenia Rotha a Korfantu. Dúfam, že sa čo najskôr vyliečia. Teší ma, že sa do zostavy vrátil kapitán mužstva Zoltán Breuer,“ povedal tréner MFK Rožňava Ladislav Dávid.

Po prehre s Putnokom a výhre nad Muráňom majú Rožňavčania bilanciu z prípravných zápasov 2:1.

Ďalší prípravný zápas majú naplánovaný na budúcu sobotu o 13.00 hod. na umelej tráve v Tisovci. Stretnú sa ňom s Revúcou.

Rožňava – Dobšiná 3:1 (0:0)

Góly: Ribár, Hajdúk, Figúr – Ján Rochl.

ROŽŇAVA: Mišina – Roth, R. Greško, Korfanta, Sappanoš, M. Gere, Havko, Mi. Gallo, L. Strelka, Figúr, Ribár, striedali Husár, Z. Breuer, Hajdúk.

DOBŠINÁ: Potočný – Dudra, A. Gallo, Majerčák, J. Barnák, Lompart, Ján Rochl, Martinko, Putnocký, M. Strelka, F. Fabián, striedal P. Revay.

Putnok – Rožňava 3:1 (2:1)

Gól za Rožňavu Havko (11 m).

ROŽŇAVA: Mišina – Roth, P. Gere, Korfanta, Sappanoš, R. Greško, M. Pollák, M. Gere, Havko, L. Strelka, Drobňák.

Autor: Peter Podolinský