Streda, 20. októbra, 2021Meniny má Vendelín

Druhé predkolo - odvety - súhrn

SITA|6. aug 2003 o 22:53

BRATISLAVA 6. augusta (SITA) - Súhrn výsledkov stredajších odvetných stretnutí 2. predkola futbalovej Ligy majstrov:


Budapešť:

Maccabi Tel Aviv - MŠK Žilina 1:1 (1:1) - prvý zápas 0:1, do 3. predkola LM postupuje Žilina

góly: 25. Pantsil - 16. Sninský, ŽK: 43. V. Staš, 75. Štrba (obaja Žilina), rozhodoval: Albrecht (Nem.), 1500 divákov

Zostavy:

Maccabi: Strauber - Pantsil, Ben-Haim, Strool, Abo-Siam - L. Cohen (75. Moosa), Reis (62. Goldberg), Oved, Banin - Nimny - Prohorenkovs (61. Biton)

Žilina: Trabalík - M. Konečný, Zabavník, B. Labant, V. Staš (78. Drahno) - Sninský - Barčík, Štrba, Bažík, M. Ďurica - Červenec (33. Putík, 90.+ Klago)


Doneck:

Šachťor Doneck (Ukr.) - Šerif Tiraspoľ (Mold.) 2:0 (0:0) - prvý zápas 0:0, postupuje Doneck

Góly: 60. Vukič, 88. Brandao, ČK: 86. Tarkhanišvili (Šerif), 38 000 divákov


Helsinki:

HJK Helsinki (Fín.) - MTK Budapešť (Maď.) 1:0 (0:0) - prvý zápas: 1:3, postupuje MTK

Gól: 64. Mäkelä, 2650 divákov


Skopje:

Vardar Skopje (Maced.) - CSKA Moskva (Rus.) 1:1 (0:1) - prvý zápas 2:1, postupuje Skopje

Góly: 63. Oliveira - 28. Gognijev, 14 000


Praha:

Slavia Praha (ČR) - Leotar Trebinje (Bosna a Herc.) 2:0 (1:0) - prvý zápas 2:1, postupuje Slavia

Góly: 43. Kuka, 74. Skácel, 6141 divákov

Slováci Matúš Kozáčik, Michal Otočka, Matej Krajčí (všetci Slavia) sa na trávniku neobjavili


Nikózia:

Omonia Nikózia (Cyp.) - Wisla Krakov (Poľ.) 2:2 (1:1) - prvý zápas 2:5, postupuje Wisla

Góly: 16. Rauffmann, 51. Charalombous - 4. a 71. Žurawski, ČK: 26. Stolarczyk (Wisla), 13 000 divákov


Sofia:

CSKA Sofia (Bulh.) - Pjunik Jerevan (Arm.) 1:0 (0:0) - prvý zápas 2:0, postupuje CSKA Sofia

Gól: 90.+ Lima (z 11 m), 10 000 divákov


Brusel:

Anderlecht Brusel (Belg.) - Rapid Bukurešť (Rum.) 3:2 (0:2) - prvý zápas 0:0, postupuje Anderlecht

Góly: 53. Jestrovič, 54. Zetterberg, 75. Seol - 43. Iljes, 44. Bratu, 22 400 divákov


Graz:

GAK Graz (Rak.) - SK Tirana (Alb.) 2:1 (1:0) - prvý zápas 5:1, postupuje GAK

Góly: 16. Sick, 74. Kollmann - 90. Agooli, 7500 divákov


Trondheim:

Rosenborg Trondheim (Nór.) - Bohemians Dublin (Ír.) 4:0 (1:0) - prvý zápas 1:0, postupuje Trondheim

Góly: 43. Karadas, 52. Brattbakk, 68. Strand, 75. Johnsen, 15 911 divákov


Glasgow:

Celtic Glasgow (Škót.) - FBK Kaunas (Lit.) 1:0 (0:0) - prvý zápas 4:0, postupuje Celtic

Gól: 21. Gvildys (vl.), 40 284 divákov


Záhreb:

Dinamo Záhreb (Chorv.) - NK Maribor (Slovin.) 2:1 (0:1) - prvý zápas 1:1, postupuje Záhreb

Góly: 60. Mijatovič, 63. Drpič - 11. Balajič, ČK: 67. Mitu (Záhreb), 12 000 divákov


Sliema:

Sliema Wanderers (Malta) - FC Kodaň (Dán.) 0:6 (0:3) - prvý zápas 1:4, postupuje Kodaň

Góly: 17. a 43. Jönsson, 39. Norregaard, 46. Chetcuti (vl.), 49. Zuma, 65. T. Larsen


Štokholm:

Djurgaarden Štokholm (Švéd.) - Partizan Belehrad (Srb. a Č. Hora) 2:2 (1:0) - prvý zápas 1:1, postupuje Partizan Belehrad

Góly: 10. Johansson, 77. Wowoah - 62. Ilič, 67. Malbasa (z 11 m), 28 287 divákov

Súvisiace články