Streda, 3. marec, 2021Meniny má Bohumil, Bohumila

Druhá novembrová bitka medzi hráčmi Bayernu Mníchov

TASR|Publikované 26. nov 2002 o 17:44

Berlín 26. novembra (TASR) - O tom, že situácia po nečakanom vypadnutí z lukratívnej Ligy majstrov spôsobila "dusno" nielen vo vedení klubu, ale aj ...

Berlín 26. novembra (TASR) - O tom, že situácia po nečakanom vypadnutí z lukratívnej Ligy majstrov spôsobila "dusno" nielen vo vedení klubu, ale aj medzi samotnými hráčmi nemeckého klubu Bayern Mníchov, dokazuje ďalšia machuľa z bavorského tábora.

Ghanský futbalista Samuel Kuffour pôsobiaci v bundesligovom Bayerne Mníchov dostane od klubu finančnú pokutu za to, že sa na tréningu pobil so spoluhráčom Jensom Jeremiesom.

Kuffour s nemeckým reprezentantom Jeremiesom sa tak stali v priebehu tohto mesiaca už druhou hráčskou dvojicou z bavorského klubu, ktorá si vybavovala nezhody "ručne-stručne".

V úvode novembra mali prebytok adrenalínu francúzsky obranca Bixente Lizarazu a Niko Kovač. Lizarazu však nebol tentoraz svedkom tréningovej potýčky medzi Kuffourom a Jeremiesom, pretože návrat z Francúzska mu prekazil štrajk pracovníkov leteckej kontroly.

kš pb

Súvisiace články