Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Dragan sa v bránke vyznamenal

Sportnet|Publikované 10. nov 2002 o 23:00

Košice - Druhým kolom pokračovala východná skupina II. hokejovej ligy. Gelnica - Humenné 3:6 (1:2, 1:2, 1:2)Humenčania podali dobrý výkon a

Košice - Druhým kolom pokračovala východná skupina II. hokejovej ligy.

Gelnica - Humenné 3:6 (1:2, 1:2, 1:2)

Humenčania podali dobrý výkon a zaslúžene zvíťazili. Víťazstvo mohlo byť vyššie, ale v domácom družstve nastúpil bývalý reprezentačný brankár Dragan, ktorý veľa vychytal.

Góly: Ondrejčák, Rejdovan, Dzurenko - Mandula 2, Marijov, Ragan, Fridrich, Ľoch, vylúčení 3:4, navyše Cibere, Jurík (obaja Humenné) 10 min osobné tresty. Pred 350 divákmi rozhodovali Findura - P. Grečko, presilovky 0:2, oslabenia 0:1.

Bardejov - Brezno 6:1 (1:0, 2:1, 3:0)

Domácim sa premiéra na vlastnom ľade mimoriadne vydarila. V závere prvej tretiny Homza dostal Bardejov do vedenia a po prestávke čiperný Marcinov zvýšil. Hrala sa vyrovnaná partia s peknými kombináciami i tvrdými súbojmi. Zlom nastal v úvode záverečnej tretiny, keď Imro dal dva góly za dve minúty a hneď na to presne mieril aj Šima.

Góly: 17. Homza, 22. Marcinov, 40 a 41. Imre, 43. Šima, 56. Orosz - 24. Sásik. Vylúčení 9:5, presilovky 2:0, oslabenie 0:0. Pred 500 divákmi rozhodovali Lauf a Štec.