Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Dostihy o prvenstvo vyhrali Čečejovce

Sportnet|Publikované 16. jún 2014 o 22:00

Výsledky futbalových súťaží v oblastiach Košice - mesto a Košice - okolie.

Košice-mesto

I. trieda – 21. kolo: Benecol KE – Kavečany 0:3 kont., Krásna – Athletico KE B 7:1, G: Človečko, Estočin 2, Knap 2, Berezňák, Fekete - Kuruc, Poľov – K. Belá 0:4, G: Mačinga, Kandráč, Kostelník, Staňo.

1. Athletico KE B 17 12 1 4 45:23 37
2. Krásna 18 11 2 5 56:20 35
3. Košická Belá 18 10 4 4 47:21 34
4. Kavečany 18 6 5 7 31:35 23
5. Athletico KE A 17 6 3 8 34:41 21
6. Poľov 18 5 4 9 25:39 19
7. Benecol KE 18 2 1 15 15:74 7
Žiaci I. trieda – 20. kolo: Galaktik B – Lok. Košice B 5:3.
1. Galaktik B 16 13 0 3 113:27 39
2. Athletico KE 15 10 0 5 45:31 30
3. Lok. Košice B 16 8 1 7 61:56 25
4. Ťahanovce 16 5 0 11 44:81 15
5. Pyramída KE 15 2 1 12 26:94 7

Košice-okolie

I. trieda – 26. kolo:

V. Ida – Valaliky 2:3, G: Žiga, Sinovický – Pačinda, Vraňo 2,

Kechnec – T. Jasov 9:3, G: Špišák 3 (1 z 11 m), Dzurický, Vrábel 3, Fečo, Majoroš – Dzurik, Zsiga 2 (1 z 11 m),

Mokrance – K. Oľšany 12:0, G: Rybár E. 2, Varga (11 m), Czingely 2, Rybár F. 4, Baško 3,

Ruskov – Trstené p/H 2:2, G: Servila, Roháč – Rybár, Šimčák,

AC Jasov – Bidovce 5:1, G: Paulinsky 4 (1 z 11 m), Vasiľ (vl.) - Mackanič,

Perín – Seňa 9:0, G: Koribanič 5, Vinter, Szendrey, Golenya, Plichta,

Svinica – Čečejovce 0:1, G: Juhás.

1. Čečejovce 26 19 3 4 89:29 60

2. Perín 26 19 3 4 93:20 60
3. Valaliky 26 17 3 6 62:34 54
4. AC Jasov 26 15 1 10 81:55 46
5. Kechnec 26 14 4 8 78:67 46
6. V. Ida 26 11 4 11 75:66 37
7. Trstené p/H 26 10 4 12 50:52 34
8. T. Jasov 26 9 5 12 46:71 32
9. Mokrance 26 9 4 13 62:55 31
10. K. Oľšany 26 9 4 13 59:96 31
11. Ruskov 26 9 3 14 64:64 30
12. Bidovce 26 8 2 16 53:65 26
13. Svinica 26 6 4 16 38:75 22
14. Seňa 26 3 4 19 22:123 13

II. trieda – 22. kolo: Byster – Zdoba 2:3, Kecerovce – Slanská Huta 1:2, Blažice – Rudník 3:1, Kysak – N. Polhora 10:0, Paňovce – Ždaňa 4:2, Zl. Idka – Dvorníky Včeláre 2:1.
1. Kysak 22 19 1 2 91:23 58
2. Ždaňa 22 14 3 5 80:28 45
3. Zdoba 22 13 3 6 65:40 42
4. Paňovce 22 10 2 10 55:50 32
5. N. Polhora 22 10 2 10 50:64 32
6. Rudník 22 9 3 10 56:58 30
7. Kecerovce 22 6 8 8 39:45 26
8. Byster 22 7 5 10 39:67 26
9. Sl. Huta 22 7 5 10 37:52 26
10. Dvorníky 22 8 1 13 64:51 25
11. Blažice 22 5 3 14 31:77 18
12. Zl. Idka 22 4 4 14 26:78 16

III. trieda – 18. kolo: Niž. Myšľa – Vyš. Kamenica 1:4, Vyš. Myšľa – Gyňov 7:0, Rozhanovce – Slovan B-Roma 5:1.
1. Vyš. Myšľa 14 11 2 1 48:8 35
2. Kalša B 14 9 1 4 39:20 28
3. Niž. Myšľa 14 8 1 5 58:41 25
4. Rozhanovce 14 7 1 6 33:30 22
5. R. Moldava n/B 14 6 1 7 41:35 19
6. Gyňov 14 4 1 9 23:40 13
7. Slovan B-Roma 14 3 1 10 21:66 10
8. Vyš. Kamenica 14 2 4 8 17:40 10

Autor: Sportnet

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.