Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Domáci z minima maximum

Sportnet|Publikované 17. nov 2002 o 23:00

Matador Púchov - 1. FC Košice 1:0 (1:0)Púchov (SITA) - O troch dôležitých hráčov (M. Sovič, Obšitník, Loj) oslabení hostia nastúpili s

Matador Púchov - 1. FC Košice 1:0 (1:0)

Púchov (SITA) - O troch dôležitých hráčov (M. Sovič, Obšitník, Loj) oslabení hostia nastúpili s funkcionárskym nožom na krku a spočiatku

to bolo na ich výkone aj vidieť. Počiatočné úsilie Matadoru viedlo len k trom sľubným štandardným situáciám, ani s jednou však nemal český gólman hostí Kobr prácu. V 21. min. sa však vydarila rýchla krídelná akcia Bugalu s Belákom, po

ktorého centri si zrazil loptu do vlastnej siete Košičan Beňo - 1:0. V tej chvíli nikto netušil, že pôjde o jediný gól stretnutia. V 32. min unikol po pravej strane Privarčák, namiesto centra na Brešku zvolil spätnú prihrávku Belákovi, no ten z deviatich metrov prestrelil. V závere polčasu Košičania predsa len ožili, v troch šanciach sa ocitol Kozák, ale zakaždým chýbala presnosť zakončenia. Ani po

zmene strán duel svojou úrovňou nevybočil z priemeru. Šancí sa zrodilo málo, dve najväčšie zlikvidoval Kobr. V 53. min. chytil Mužlayovu hlavičku a o 10 minút neskôr na košickom

brankárovi stroskotal striedajúci Ľ. Perniš. Púchovčania sa v závere pohrávali s ohňom a mali šťastie, že Juhás sa pri samostatnom prieniku pošmykol a Gajdošovu akciu zo 76. min.