Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Domáci potvrdili nedobytnost svojich hradieb

Sportnet|Publikované 28. okt 2002 o 23:00

Velké Revištia Domáci zacali odvážnejšie, v 9. min. neistý brankár Husták vyrazil Drotárov priamy kop pred Motuza, ktorý však zblízka bránu

netrafil. Vzápätí pozorný M. Lakatoš kryl propagacný pokus hostujúceho Šimka. V 25. min. domáci jasali po prvýkrát, v skrumáži sa najlepšie zorientoval Kocan, ktorého hlavicka letela ponad Hustáka rovno do siete 1:0. O tri minúty koncekmi prstov vytlacil ponad brvno Krockovu technickú strelu. Po polhodine hry hatalovský gólman vyrazil priamy kop Krocka, lopta poskakovala medzi hrácmi hostujúcich mužstiev, potom sa dostala k Macejkovi a ten ju zo všetkých síl napálil do svätyne Hatalovcanov. V 34. min. sa v pätke hostí udial hlavickový biliard, ktorý ukoncila nepresná hlavicka M. Heveryho. Úvod druhého dejstva zacali lepšie zverenci Jána Vargu, zacali dominovat v osobných súbojoch a postupne prebrali iniciatívu. Tá sa prejavila v 62. min., ked R. Pavlov umne vysunul L. Pala a ten polahky prekonal štatistu M. Lakatoša. V 67. min. sa hostia dopustili fatálnej hrúbky, úplne volný a dovtedy dost nevýrazný Kondžura pohodlne odcentroval, lopty sa zmocnil Janík a z bezprostrednej blízkosti zaznamenal tretí úspech svojho tímu. Jedenást minút pred koncom hatalovská defenzíva zabudla na striedajúceho Gunara a ten mieril tesne popri lavej žrdi. V 83. min. najprv Krocko v páde nedal, ale následnú odrazenú loptu už poslal za Hustákov chrbát. O dve minúty skóroval po individuálnej akcii Kurták. V 89. min. sa na hostujúceho strážcu svätyne rútil Gunár, ale Husták mu strelu zneškodnil za pomoci nôh.

Velké Revištia Hatalov 4:2 (2:0)

Pred 200 divákmi rozhodoval Marek. Góly: 25. Kocan, 30. Macejka, 67. Janík, 83. Krocko 62. L. Palo, 85. Kurták, ŽK: Motuz, Krocko, Macejka R. Pavlov, P. Pavlov, CK: 76. P. Pavlov.

Hatalov: Husták J. Polák, M. Rudlovský, M. Palo, P. Pavlov, Šimko (88, Gubanár), Kurták, L. Palo, I. Polák (63. Vajda), R. Pavlov, I. Dorcák.

Velké Revištia: M. Lakatoš - Motuz (84. Revák), M. Hevery, L. Lakatoš, V. Hevery, Macejka, Krocko, Drotár, Janík, Kondžura, Kocan (68. Gunár).

Zdeno Hudák, tréner domácich: "V posledných stretnutiach sme nastupovali v oslabenom zložení, o to viac ma teší plný bodový zisk. Hostom sme pocas niektorých momentov prenechali prevahu, ale zakaždým sme dokázali gólovo udriet. O týžden nastúpime kompletnejší, a tak ocakávam suverénnejší herný prejav.

Ján Varga, tréner hostí: "Neviem sa zmierit so zahodenými gólovými príležitostami z prvého polcasu. V úvodných minútach druhého sme si vytvorili miernu prevahu, ale dostali sme úplne zbytocný tretí gól. Co sa týka vylúcenia P. Pavlova, išlo o zlyhanie slabého rozhodcu Mareka.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.