Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Domáca premiéra im nevyšla

Sportnet|Publikované 18. okt 2002 o 22:00

VK PU Prešov - Stavbár Žilina 1:3 (-22, -17, 20, -21)Prešov - V stretnutí 3. kola extraligy volejbalistov sa prešovskí hráči predstavili po prvý

VK PU Prešov - Stavbár Žilina 1:3 (-22, -17, 20, -21)

Prešov - V stretnutí 3. kola extraligy volejbalistov sa prešovskí hráči predstavili po prvý krát v tejto sezóne doma. Premiéra im však zďaleka nevyšla podľa predstáv, pretože v priebehu celého zápasu až na výnimky pôsobili nervóznym dojmom a súpera posadili na koňa množstvom vlastných chýb. Skúsení Žilinčania hrali spoľahlivo, daril sa im príjem a keďže nekazili ani zďaleka toľko, čo vysokoškoláci, odviezli si z Prešova cenné dva body. Náznak zlepšenia, ktorý Prešovčania predviedli v treťom sete tentokrát na víťazstvo nestačil. Dnes o 18-tej hodine privítajú v hale Prešovskej univerzity vicemajstra z Dubovej.

Prešov: Kempa, Červeň, Škvarek, Ondrušek, M. Sopko st., Gešperík (libera Varchol, Soták, Tholt). Hralo sa 91 minút, pred 250 divákmi rozhodovali Porvazník a Höger.

Ďalší výsledok: Chemes Humenné - Dubová 3:0 (15, 18, 18).