Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Doma už nechcú strácať body

Sportnet|Publikované 2. apr 2009 o 22:00

Kapitánom rožňavského SP MFK v prvom jarnom domácom zápase bol Ivan Lörincz. A j vďaka jeho výkonu mužstvo uspelo. Výhra dodala hráčom sebavedomie a

doma už body strácať nechcú.

ROŽŇAVA. Po úspešnej domácej premiére v odvetnej časti čaká teraz Rožňavčanov ďalší nepríjemný súper, Haniska. Na domácej pôde chcú znova uspieť. "Ideme opäť vyhrať. Dúfam, že skončili časy, keď sme doma strácali body," povedal Ivan Lörincz.

Hľadali sa

V prvom domácom vystúpení nastúpili futbalisti SP MFK v novom zložení. "Spočiatku sme sa hľadali, lebo sme vlastne prvýkrát nastúpili v takejto zostave aj s novými hráčmi. Do druhého polčasu sme dostali v šatni nejaké pokyny, ktorých sme sa držali. Bolo tam aj viac chcenia, pretože od začiatku sme do zápasu išli s tým, že chceme vyhrať. Čo sa aj nakoniec podarilo," poznamenal I. Lorincz. V čom sa teda po prestávke zlepšili? "Začali sme byť viac dôrazní v osobných súbojoch, doťahovali sme ich až do konca a víťazili v nich. Potom prichádzali aj šance," pokračoval kapitán SP MFK.

Moldava prišla posilnená o hráčov áčka. "Boli sme na to pripravení. Vedeli sme, že budú chcieť u nás bodovať, ale zaskočili sme ich. Po prvom góle prišiel rýchlo druhý. Súper sa mi potom zdal byť už odovzdaný," uzavrel I. Lörincz.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.