Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Dobre začali, ešte lepšie skončili

Sportnet|Publikované 15. sep 2002 o 22:00

Laugaricio Trenčín - 1. FC Košice 1:2 (0:1)Trenčín (SITA) - Lepšie začali východniari, keď už vo štvrtej minúte Obšitník a neskôr ani Cifranič

Laugaricio Trenčín - 1. FC Košice 1:2 (0:1)

Trenčín (SITA) - Lepšie začali východniari, keď už vo štvrtej minúte Obšitník a neskôr ani Cifranič nevyužili dobré šance. Domáci potom vyrovnali hru, ale tej celkove chýbala väčšia iskra a zakončovanie akcií, bolo obojstranne nedôrazné. V 35. min., ale hosťom vyšiel bleskový útok, ktorý presne zakončil Lazúr. Už o tri minúty mal na kopačke vyrovnanie Ivana, ale zo stredu šestnástky trafil iba do brankára. V závere polčasu hosťujúci Kozák trafil z desiatich metrov brvno.

Krátko po prestávke po Fabušovom nepriamom kope odrazenú loptu usmernil do brány Šmelko - 1:1. Laugaricio si vynútilo miernu prevahu, koncovka sa však nezlepšila a oba celky už viac mysleli na udržanie remízy. V 85. min., ale hostia využili kiks domácich zadákov a M. Sovič im vybojoval plný bojový zisk.

Góly: 52. Šmelko - 35. Lazúr, 85. M. Sovič. Pred 2 557 divákmi rozhodoval Stredák, ŽK: P. Németh, Spal - Lazúr, M. Sovič. TRENČÍN: Smak - Killar, Mičenec, Šmelko - Spal (75. M. Staš), P. Ďuriš, P. Németh, Hanko, Svrček - Ivana, Fabuš. KOŠICE: Rodák - Cifranič (72. Loj) - Školník, Ďorď, Semanco - Sapara, M. Sovič, Obšitník, Lazúr (90. J. Sovič) - J. Kozák ml., Gajdoš (90.+ Vaščák).