Pondelok, 18. októbra, 2021Meniny má Lukáš

Do zámoria na NHL tréner Hossa aj Filc

Sportnet|11. okt 2003 o 00:00

TRENČÍN - Vedenie slovenského hokeja spolu s reprezentačným trénerom Františkom Hossom chce pokračovať vo výbornej komunikácii s hráčmi pôsobiacimi v prestížnej NHL a z tohto dôvodu plánuje aj dve cesty do zámoria. „Na cestu do Kanady a USA sa chystám ...


Najvyšší hokejista NHL Zdeno Chára (205 cm) z Ottawy v súboji s útočníkom Montrealu Donaldom Audettom. Senátori vyhrali 5:2.

FOTO PRE SME - JANA CHYTILOVÁ

TRENČÍN - Vedenie slovenského hokeja spolu s reprezentačným trénerom Františkom Hossom chce pokračovať vo výbornej komunikácii s hráčmi pôsobiacimi v prestížnej NHL a z tohto dôvodu plánuje aj dve cesty do zámoria. „Na cestu do Kanady a USA sa chystám na prelome decembra a januára,“ povedal F. Hossa. Tréner bronzového tímu zo svetového šampionátu v Helsinkách spojí cestu do zámoria s návštevou svojich synov obliekajúcich dresy Montrealu (Marcel) a Ottawy (Marián).

Koncom októbra odcestuje za more časť vedenia SZĽH na stretnutie ohľadom budúcoročného Svetového pohára. Členom výpravy bude aj Ján Filc. Podľa slov reprezentačného trénera pri kontaktovaní hráčov sa využijú aj služby Petra Šťastného.

(sita)

Súvisiace články