Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Do súťaže O najlepšieho znalca futbalu na Spiši sa môžete zapojiť aj od tretieho kola

Sportnet|Publikované 24. nov 2002 o 23:00

Spišská Nová Ves - Po skončení Tipovacej ligy sme pre športových čitateľov pripravili ďalšiu súťaž - Najlepší znalec futbalu na Spiši 2002. Podobne

ako pri tipovaní aj v tejto hre rozhodujú vedomosti o futbale v našom regióne. Súťaž pozostáva z troch okruhov otázok a vašou úlohou je zaškrtnúť, alebo akýmkoľvek iným spôsobom označiť správnu odpoveď. Pred uverejnením otázky bude nasledovať krátky článok súvisiaci s otázkou. Prvý okruh bude zameraný na IV. a V. ligu, druhá oblasť - I. trieda a mládežnícky futbal, tretí okruh - všeobecné otázky.

Pravidlá súťaže sú podobné ako v Tipovacej lige.

Zapojiť sa môže ktokoľvek. Ten, kto vydrží súťažiť až do posledného kola a preukáže potrebné znalosti má šancu na celkový triumf. Vyhodnotenie je naplánované na predvianočný čas, aby ceny pre výhercov boli zároveň darčekom od našej redakcie. Uzávierka tiketov, ktoré budú zverejňované v pondelok, utorok, stredu a štvrtok, bude vždy v pondelok na ďalší týždeň. Poradie súťažiacich plánujeme zverejňovať v stredu. Súťažiaci, ktorý zaškrtne správnu odpoveď dostane za správny tip dva body, za zlý alebo nevypísaný tip jeden bod odpočítame.

POZOR!!!

Novinkou pre našich čitateľov je možnosť zvoliť si najlepšieho futbalistu Spiša za rok 2002. Spolu s tiketom pre Najlepšieho znalca futbalu na Spiši bude ešte zverejnený tiket, ktorým sa môžete zapojiť do ankety O najlepšieho futbalistu na Spiši za rok 2002.

Nie je podmienkou zapojiť sa do obidvoch súťaži. Ak sa chcete zapojiť do ankety o najlepšieho futbalistu (len kategória seniorov - od IV. ligy po II. triedu!!!), stačí vypísať len tento tiket.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.