Sobota, 16. októbra, 2021Meniny má Vladimíra

Do prípravy Plzne sa zapojil aj slovenský stredopoliar Kubištal

TASR|9. jan 2003 o 15:05

Plzeň 9. januára (TASR) - Do zimnej prípravy českého druholigového futbalového klubu Viktoria Plzeň sa zapojil aj slovenský stredopoliar Ladislav Kubištal, ...

Plzeň 9. januára (TASR) - Do zimnej prípravy českého druholigového futbalového klubu Viktoria Plzeň sa zapojil aj slovenský stredopoliar Ladislav Kubištal, ktorý naposledy pôsobil v rezerve úradujúceho slovenského majstra MŠK Žilina.

Devätnásťročný hráč, ktorý je v západočeskom tíme na dvojtýždňovej skúške, už odohral v drese Viktorie prípravný zápas proti Zlínu a ma by nastúpiť aj v dueli s Blšanmi.

"Angažmán v Plzni mi vybavil môj manažér, ktorý tu slúžil na vojne. Moje prvé dojmy z Plne sú veľmi dobré, na Slovensku nie je veľa takých klubov, akým je Viktoria. Verím, že sa mi podarí presadiť do prvého mužstva, " povedal pre internetovú stránku Plzne Kubištal, ktorý s futbalom začal v Dukle Banská Bytrica, odkiaľ prestúpil do Žiliny.

Plzni patrí po jesennej časti v tabuľke druhá priečka, keď na vedúcu Spartu B stráca tri body. Vedenie klubu sa netají ambíciami postúpiť do Gambrinus Ligy medzi českú futbalovú elitu.

Súvisiace články