Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Do konca jesene bez tréningov?

Sportnet|Publikované 29. okt 2003 o 23:00

Veľké Kapušany - Smiešne vyznieva názov futbalového klubu Energetik Veľké Kapušany, keď v utorok vypli na futbalovom štadióne v tomto meste

elektrinu. Je to síce daň za takmer stotisícovú sekeru, no predstavte si, že by hádzanárky Zekonu Michalovce nemali na dresy, keď ich sponzor je najväčším výrobcom odevov v širokom okolí... "Bohužiaľ, musíme sa s tým vysporiadať po svojom. Náš ťažko skúšaný klub, ktorý už ani neviem akým zázrakom ešte stále funguje, dostal ďalšiu ranu pod pás. Teplá voda nám netečie už dávno, bez nej sme ešte dokázali trénovať, no teraz v zime bez elektriky to už nepôjde a tak teraz výrazne obmedzíme tréningy. Možno nás prichýlia v telocvični," neradostne komentoval udalosti v klube jeho manažér Ján Babiak.

Nedeľňajší zápas s Michalovcami bol pre futbalistov Veľkých Kapušian posledným v tomto kalendárnom roku na domácom ihrisku. Najbližšie sa totiž predstavia u susedov v Sobranciach a v predohrávke prvého jarného kola pocestujú na ihrisko favorizovanej Čane. "Práve to nám skomplikovalo plány. Ak by sme totiž ešte hrali nejaký zápas doma v jesennej časti, snáď by sme nejako tých ľudí, čo nám prišli vypnúť prúd, uprosili, aby nám o nejaký deň navyše ponechali prívod elektriny do šatní. Mohli by sme aspoň dlhšie trénovať," povzdychol si Ján Babiak.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.